Apartmány a ubytování v soukromí Hvar - Stari Grad

Stari Grad na ostrov Hvar je jedním z nejstarších měst v Evropě, založený Řekové z ostrova Paros v Egejském moři, tak oni pojmenovaný celý ostrov Pharos. Je to poloha na konci dlouhé a chráněnými zátokami, s bohatými ostrovních oblastech, od starověku vysazeny vinice a olivové háje již dlouho atraktivní pro lidské osídlení. Nejstarší částí Stari Grad je součástí světového kulturního dědictví UNESCO, a pod jeho...

Seřadit podle:

Apartmány Tihana

Hvar - Stari Grad

Od moře 100 m
Kapacita 10 osob

od 70 €

Rekreační dům Thrasos

Hvar - Stari Grad

Od moře 600 m
Kapacita 2 osob

od 80 €

Rekreační dům Villa Natural Rusticana

Hvar - Stari Grad

Od moře 900 m
Kapacita 10 osob

od 450 €

Apartmány 1000 flowers

Hvar - Stari Grad

Od moře 100 m
Kapacita 22 osob

od 35 €

Apartmán Mediteran

Hvar - Stari Grad

Od moře 50 m
Kapacita 6 osob

od 80 €

Apartmán Citta Vecchia

Hvar - Stari Grad

Od moře 100 m
Kapacita 4 osob

od 70 €

Apartmány Guest house Eljuga family

Hvar - Stari Grad

Od moře 200 m
Kapacita 9 osob

od 25 €

Apartmány Delic

Hvar - Stari Grad

Od moře 100 m
Kapacita 10 osob

od 35 €

Apartmány Bošković

Hvar - Stari Grad

Od moře 400 m
Kapacita 22 osob

od 35 €

Apartmány Pinea Hvar

Hvar - Stari Grad

Od moře 70 m
Kapacita 10 osob

od 40 €

Apartmány Animari

Hvar - Stari Grad

Od moře 100 m
Kapacita 6 osob

od 30 €

Apartmány Dragan

Hvar - Stari Grad

Od moře 100 m
Kapacita 11 osob

od 30 €

Apartmány Tatinja Vidošević

Hvar - Stari Grad

Od moře 10 m
Kapacita 16 osob

na vyžádání

Rekreační dům Vila Jadranka

Hvar - Stari Grad

Od moře 300 m
Kapacita 6 osob

od 80 €

Apartmány Teuta

Hvar - Stari Grad

Od moře 50 m
Kapacita 25 osob

od 60 €

Apartmány Tihana ( Hvar - Stari Grad)

Apartmán Tihana (80 m2) je ideální pro 4-6 dospělých. Nachází se 100 m od moře na severní straně zálivu, v blízkosti sportovního centra s tenisovými kurty, volejbalem, fotbalem, basketbalem a minigolfem, bazénem a krásnou pláží. Byt se nachází 300 metrů od centra, 200 m od lékaře a lékárny a obchodu s potravinami. Náš byt se nachází v klidné části obce a je jediným bytem v celém komplexu. Má samostatný vchod. Ostrov Hvar, Stari Grad a místo jsou plné odloučených zátok, které lze snadno prozkoumat pěšky, lodí nebo na kole a kde si můžete odpočinout v klidu. Ve Stari Grad najdete výběr restaurací a kaváren. Kolem domu je velká zahrada o rozloze 1000 m2, hlídané parkoviště, dřevěný gril a zahradní nábytek. Byt má pět ložnic. Tři prostorné ložnice, moderní kuchyň s velkou lednicí s mrazákem, myčka, sporák a plynový sporák, nádobí a příbory pro 6 osob, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, satelitní TV, Hi-Fi, DVD, CD, Wi-Fi, koupelna s sprcha. Na terase je zahradní nábytek a slunečník. Ručníky a povlečení se mění jednou týdně. Prádelna je vzdálená 100 metrů. Dům Oliva se skládá z jedné dvoulůžkové ložnice, kuchyně, myčky, pračky, mikrovlnné trouby, trouby atd. a plně vybavený obývací pokoj. Zařízení má krytou terasu o rozloze 25m2 a zahradu o rozloze 350m2 se soukromým bazénem o rozměrech 7,8 x 3,10 římského vstupu, lehátky, solární sprchou, zahradními lehátky, zahrada je oplocená a budova je kvůli olivovým hájům neviditelná a má vlastní oplocené parkoviště. Zařízení jsou podle potřeby propojena nebo oddělena, takže si můžete pronajmout byt, dům s bazénem nebo jako celý komplex.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Tihana

Od moře 100 m
Kapacita 10 osob

Cena od 70 €

Rekreační dům Thrasos ( Hvar - Stari Grad)

Mola Rudina je eko-etno vesnice dvaceti domů, z nichž první byl postaven v roce 1663 v rodině Pietra Scoglian, osadník z Gdinj, vesnice ve východní části města Hvar. Celá populace podílu obce stejné příjmení - Šoljan a byly zabývající se zemědělstvím a rybolovem. Ve středu Mola Rudina na mýtinu, která dělá elementární náměstí, centrum obce, stále stojí olivový mlýn, vážnou mlýn a lampu na kamenný sloup, svědkem dob minulých. Tento okouzlující malé středomořské kamenný dům nabízí svým hostům jedinečnou relaxaci. Nejbližší pláž je krásná zátoka Lisna 650 m od chaty. Tam jsou časté trajekty z a do Splitu. Také, tam jsou autobusy z Stari Grad na Hvar a hydroplán od Jelsa do Splitu. V období od 1 červenec-1 zářím, naši hosté mají volný exkurze od Stari Grad na nejkrásnější pláž na Jadranu Zlatni rat v blízkosti Bol na ostrově Brač.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Thrasos

Od moře 600 m
Kapacita 2 osob

Cena od 80 €

Rekreační dům Villa Natural Rusticana ( Hvar - Stari Grad)

Villa Natural Rusticana je plně vybavená vila s bazénem, ??který se nachází na ostrově Hvaru. Vila (farma) se nachází mezi starým městem a Vrbovska Panenská krásné přírody v UNESCO Starém Městě prostý volal Ager, od moře 800 metrů (tichá krásné zátoky Oskorušica). Villa prostor na 8500 metr čtvereční dvoře, který je umístěn vedle řadou středomořských bylin, ovocných stromů a zeleniny (Slaměnka, levandule, rozmarýn, artyčoky, olivy, citron, fík, granátového jablka, atd.). V blízkosti vily (podniku) č sousední země, ani silnicích, které jsou zaručeny mír, klid a soukromí na straně jedné, a na druhé straně, pokud uslyšíte zpěv ptáků a vůně živé přírody. O pět minut jízdy autem od domu jsou místa Vrbovska Stari Grad, Hvar a někteří ještě Hvar. Villa Natural Rustican je self-udržitelné, šetrné k životnímu prostředí Dům, ve kterém hosté budou naplněny všemi technickými normami dneška, a na druhé straně v případě, že host cítit krásu života naši předci před 100 lety. Villa Natural Rusticana je místem pro relaxaci těla a mysli!

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Villa Natural Rusticana

Od moře 900 m
Kapacita 10 osob

Cena od 450 €

Apartmány 1000 flowers ( Hvar - Stari Grad)

Náš dům se 6 apartmány je obklopen zahradou plnou středomořských květin a rostlin. Nachází se ve velmi klidném prostředí bez dopravy, 100m od moře, oddělený borovým lesem. Pěkná pláž je vzdálena pouhých 250 m a centrum města s trhem, restauracemi a obchody je 200 m. Z terasy si užijete výhled na moře přes borový les. Pokud hledáte pěkné místo, kde strávit nějaký čas a užít si krásy ostrova, toto je ideální město a apartmány k pobytu. Rádi jezdíme na lodi, rybaříme, plaveme, poznáváme nové lidi. Místo je ideální pro rodinnou dovolenou. Stari Grad je krásné starobylé město. V okolí je spousta pěkných restaurací, skrytých pláží a město Hvar se skvělým nočním životem je jen 20 km daleko.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány 1000 flowers

Od moře 100 m
Kapacita 22 osob

Cena od 35 €

Apartmán Mediteran ( Hvar - Stari Grad)

Apartmán '' Mediteran '' je nový byt ve starém kamenném domě starém více než 200 let, který se nachází v centru města Stari Grad, v malé a klidné uličce. Stari Grad, staré staré město staré 2400 let, je nejstarší v Chorvatsku a je proslulé svými mnoha kulturními památkami, muzei a kostely. Poloha domu mluví sama za sebe, všechno je na vaší ruce. Vynikající restaurace a kavárny jsou hned za rohem, městské parkoviště, autobusové nádraží, rybí trh, supermarket a pekárna - vše v okruhu 50 metrů od domu. Městský život v letních dnech je naprosto fantastický, můžete téměř cítit dýchání města se štěstím a radostí! :) Vzhledem k jeho velkým kamenným stěnám je klima v domě vynikající, zejména v letních dnech. Ale abychom se cítili ještě pohodlněji a uvolněněji, mají hosté klimatizaci v každé ze 3 ložnic a v obývacím pokoji. Pro pohodlí, klid a klid uvnitř domu je ideální pro rodiny. Apartmán "Mediteran" se skládá z: > PODLAHOVÉ podlaží s: vestibul spojený s vinobraní krbem, obývacím pokojem, kuchyní, úložným prostorem a 1 koupelnou. > Horní patro s: ložnicí s manželskou postelí, ložnicí s 2 samostatnými lůžky, ložnice s 1 samostatnou postelí a 1 koupelnou. Agentury pro pronájem automobilů, lodí, kol a skútrů jsou k dispozici po celý den. Vážení hosté, chceme vás srdečně vítat v našem pokorném bytě. Doufám, že se ti bude líbit :)

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Mediteran

Od moře 50 m
Kapacita 6 osob

Cena od 80 €

Apartmán Citta Vecchia ( Hvar - Stari Grad)

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Citta Vecchia

Od moře 100 m
Kapacita 4 osob

Cena od 70 €

Apartmány Guest house Eljuga family ( Hvar - Stari Grad)

Rodinný penzion Eljuga se nachází 200 metrů od centra Stari Grad a má 2 apartmá a pokoj s koupelnou a balkonem. Zahrada je plná květin a má asi 600 metrů čtverečních. Během dlouhých let shovívavosti jsou naši hosté spokojeni s tím, co je vidět ve stupních, kde jsme vysoce hodnoceni.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Guest house  Eljuga family

Od moře 200 m
Kapacita 9 osob

Cena od 25 €

Apartmány Delic ( Hvar - Stari Grad)

Apartments Delic se nachází jen 90 metrů od pláže u zalesněné, klidné oblasti Stari Grad, na ostrově Hvar. Stari Grad je nejstarší město v Evropě a nachází se v severozápadní části ostrova v hlubokém a chráněném zálivu. Pokoje a apartmány s velkou terasou! Dům je obklopen borovicemi, 50 metrů od pláže, sportovní hřiště (tenis, basketbal, bocce atd.), Soukromé restaurace, bungalovy a hotely s vybavením.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Delic

Od moře 100 m
Kapacita 10 osob

Cena od 35 €

Apartmány Bošković ( Hvar - Stari Grad)

Apartmány Bošković, obklopené středomořskou vegetací v přírodě a nedotčenými zátokami, písečné a skalnaté pláže, k nimž cesta vede borovým lesem. Ideální místo pro ty, kteří milují klid a přírodu. Odlehlé a nedotčené pláže jsou jen 300-400 m od bytu. 1800 m do centra města Stari Grad na ostrově Hvar. Nabízíme velké komfortní apartmány, moderně zařízené a vybavené pro delší pobyty. Ručníky a hygienické potřeby. Máme venkovní terasu s grilem a ohništěm je k dispozici dřevo. Nacházíme se na velmi klidném místě Rudine a máme historii života přes 1000 let. Naše pláže jsou perly ostrova Hvar, Žukova pláž nabízí spoustu stínů a míru chráněných ze všech stran větrem. Zde je také přístav pro lodě a plachetnice. Příjezd na pláž Žukovo je možný pouze pěšky borovým lesem se spoustou stínu. Parkování je zajištěno pro všechny naše hosty v domě a bezplatné Wi-Fi. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Bošković

Od moře 400 m
Kapacita 22 osob

Cena od 35 €

Apartmány Pinea Hvar ( Hvar - Stari Grad)

Prožijte dovolenou na nejslunnějším ostrově ve Středomoří, ve vesnici Borići Stari Grad na Hvaru, historické a turistické destinaci s 2100 lety tradice a kultury obklopené středomořskými rostlinami a stromy. Prázdninový dům má celkem 4 dobře vybavené apartmány, z nichž tři jsou k pronájmu a čtvrtý je pro vlastní potřebu. V blízkosti pláže 60 metrů. Každý z nich má terasy, kde se můžete stýkat a relaxovat. Ve druhém patře je k dispozici sdílená terasa s lehátky, kde se můžete opalovat a užívat si výhled na zátoku Starého Města. V přízemí je společná terasa se společným grilem obklopená květinami a zelení a sprchou. Naše apartmány mají nejmodernější vybavení, mají nejkrásnější výhled na moře a magický západ slunce se speciálními balkony. Nábytek je moderní, funkční a zcela nový. V upravené zahradě můžete využít krásný moderní krb a grilovat / péct. Máte také k dispozici naše kola. Těšíme se na vaši návštěvu

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Pinea Hvar

Od moře 70 m
Kapacita 10 osob

Cena od 40 €

Apartmány Animari ( Hvar - Stari Grad)

Apartmány v klidném prostředí, v blízkosti pláže, klimatizované pokoje s kryté parkoviště.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Animari

Od moře 100 m
Kapacita 6 osob

Cena od 30 €

Apartmány Dragan ( Hvar - Stari Grad)

Dům se nachází asi 400 metrů od centra Starého Města, ve směru k hotelu, kde pláž je vzdálená asi 500 m od domu. K dispozici jsou tři apartmány. V přízemí se nachází velký byt 2 + 2, asi 67 m2, s prostornou terasou. To má jednu ložnici, velký obývací pokoj se dvěma pohodlnými postelemi, velká kuchyň s jídelnou, koupelna se sprchovým koutem a pračkou a koupelnou se sprchovým koutem. V prvním patře je byt 2 + 2, 35 m2, s balkonem na jih. To má jednu ložnici, malou kuchyň, obývací pokoj se dvěma lůžky a koupelnou se sprchovým koutem. V prvním patře je byt 2 + 1, cca 32 m2, s balkonem s výhledem na východ. To má jednu ložnici, malou kuchyň, obývací pokoj s jedním lůžkem a koupelna se sprchovým koutem. Parkování u všech tří bytů v přední části domu. Grilování je k dispozici na vyžádání.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Dragan

Od moře 100 m
Kapacita 11 osob

Cena od 30 €

Apartmány Tatinja Vidošević ( Hvar - Stari Grad)

Domy a byty na samotě! Nachází se v soukromé zátoce Tatinja na severní straně ostrova. Dům má dva apartmány a patro skládající se ze tří pokojů 2 + 1, 2 + 1, 1 + 1. První soused má 500 m. Má vodu, elektřina je solární chladnička na plyn. Z hlavní silnice je 1680 m štěrkové cesty a 1 km zpevněné silnice. S autem získáte 10 m bytů a domů. Moře je 5 ma čisté. K dispozici jsou pláže pro děti. K dispozici jsou dva apartmány, jeden 2 + 1, má kuchyň, obývací pokoj. pokoj, WC, lednička, vnitřní krb a má velkou terasu, má velmi pěkný výhled. Další byt 3 + 2 se skládá z ložnice, obývacího pokoje, kuchyně, koupelny, dvou balkonů a krásného výhledu na záliv. Ve spodní části domu jsou tři ložnice 2 + 1, 2 + 1, 1 + 1, koupelna, kuchyň, lednice, vnitřní krb v kuchyni a venkovní krb na grilování. V blízkosti Vrboska 3 km, Jelsa 5 km, staré město 5 km, 10 km Hvar stejně jako pošta, banka, obchody, kavárny, restaurace a veškeré potřebné vybavení. Máme vlastní produkty víno, sherry, různé domácí brandy, hroznové víno, stejně jako rybaření a vaření ryb různými tradičními způsoby Hvaru. Pokud si přejete kvalitní odpočinek, vítejte !!!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Tatinja Vidošević

Od moře 10 m
Kapacita 16 osob

Cena na vyžádání

Rekreační dům Vila Jadranka ( Hvar - Stari Grad)

Život je v letních měsících snadný a celoročně v rekreačním domě Jadranka. Krásný dům se nachází v centru města Stari Grad. Nabízí ubytování až pro 6 osob, pohodlný interiér a venkovní obývací prostor s grilem, lehátky a malou středomořskou zahradou. Vše, co potřebujete (supermarket, staré město, pláž, restaurace, lékárna, půjčovna aut / kol, autobusové nádraží ...) je v docházkové vzdálenosti. Domácí mazlíčci jsou vítáni. Tento jednoduchý a přitom velmi pohodlný dům se nachází v centru Stari Grad v klidné ulici obklopené místními obyvateli a přáteli. Celý objekt je k dispozici. Interiér je cca 60 m2 včetně plně vybavené kuchyně, koupelny a 3 ložnic až pro 6 osob. Dva pokoje mají TV s plochou obrazovkou. Wifi pokrývá celý dům a je zdarma. Exteriér nabízí dvě venkovní posezení - krytou terasu a prostor s grilem, včetně stolů pro 6 osob, horní terasu na slunění (včetně lehátek) nebo hvězdářství v noci. K dispozici je také venkovní sprcha. Malá zahrada obklopující dům nabízí typický středomořský pocit a zároveň zajišťuje soukromí z ulice.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Vila Jadranka

Od moře 300 m
Kapacita 6 osob

Cena od 80 €

Apartmány Teuta ( Hvar - Stari Grad)

Vítejte v TEUTA Apartments Stari Grad na Hvaru: Slavnostní otevření PĚT nově zrekonstruovaných apartmánů v tradičním starém kamenném domě v samém centru Stari Grad na ostrově Hvar. Zcela nový nábytek, masivní dřevo, 5zónové anatomické matrace, nejnovější technologie klimatizace, SMART LED TV, nejlepší Wi-Fi, jaké ostrov může nabídnout, velmi tichý a přitom 55 kroků do centra města.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Teuta

Od moře 50 m
Kapacita 25 osob

Cena od 60 €

Turistický průvodce - Hvar - Stari Grad

Hvar - Stari Grad  - Erb Stari Grad na ostrov Hvar je jedním z nejstarších měst v Evropě, založený Řekové z ostrova Paros v Egejském moři, tak oni pojmenovaný celý ostrov Pharos. Je to poloha na konci dlouhé a chráněnými zátokami, s bohatými ostrovních oblastech, od starověku vysazeny vinice a olivové háje již dlouho atraktivní pro lidské osídlení. Nejstarší částí Stari Grad je součástí světového kulturního dědictví UNESCO, a pod jeho ochranou. Tradiční architektura zůstala velmi zachovalý ve staré části města, a jeho obyvatelé adaptací starých kamenných domů a nabízí moderní apartmány v duchu dob minulých, úspěšnou směs modernosti a tradice. Jednou z největších atrakcí Stari Grad, musíte navštívit, je Tvrdalj od Petar Hektorović postavený v 16. století, s rybníkem a podkroví nad ním. Stari Grad je ideálním výchozím bodem pro objevování nejslunnější ostrov v Jaderském moři. Objevte skryté oblasti na ostrově Hvar pěšky nebo jízda na kole kolem vnitrozemí ostrova, kde můžete vidět mnoho levandule polí, olivovníky, míle století kamennými zdmi a opuštěných vinic. Komfortní ubytování, příjemné středomořské klima, taverny a restaurace s zdravé organické domácí jídla a lahodných místních vín, nabídne každému hostu dovolenou, že se nikdy nezapomene. Apartmány a levné ubytování v Stari Grad na ostrově Hvar. Přímo kontaktovat majitele nemovitosti a ušetřit až 40% na vysokých agenturní poplatky. Vítejte na Stari Grad!

Hvar - Stari Grad Předpověď počasí