Apartmány a ubytování v soukromí Hvar - Sveta Nedjelja

Sveta Nedjelja je malé malebné místo na jižním pobřeží ostrova Hvar, 12 km východně od města Hvar. Nachází se pod nejvyšším vrcholem ostrova Hvar - Sveti Nikola (626 metrů nad mořem). V oblasti žije přibližně 150 lidí, kteří se zabývají především zemědělstvím (pěstování oliv a vinohradnictví), rybolovem a cestovním ruchem. Zde vzniká jedno z nejlepších chorvatských černých vín - Plavac mali. Pobřeží...

Seřadit podle:

Apartmány Vila Irming

Hvar - Sveta Nedjelja

Od moře 20 m
Kapacita 15 osob

od 65 €

Apartmány Villa la Lavanda

Hvar - Sveta Nedjelja

Od moře 80 m
Kapacita 13 osob

od 40 €

Apartmány Vila Irming ( Hvar - Sveta Nedjelja)

Přímo s výhledem na moře (cca 25 m) je dům rozdělen do tří podlaží, část přízemí užívaná majiteli, část přízemí, první patro a část podkroví vyhrazená pro hosty. Majitele potkáte jen tak mimochodem, nebo když si s nimi budete chtít promluvit, nebo 100 metrů od romantické skály lásky! Pozemek má cca 800 m2, v mírném svahu 25°. K vile, která je samostatně stojící a situovaná v borovém háji, vede zpevněná cesta. Ve spodní části pozemku je garáž pro 6 aut. Je zde obecní vodovod, třífázový proud, telefon a GSM signál. Pod vilou je dráha pro tlačení lodí a jejich vytahování z moře. Přístav a pláž jsou 100 metrů od vily. V borovém háji je kaskádovitá plocha vhodná pro volejbal, stolní tenis, badminton atd. Každý pokoj ve vile nabízí výhled na moře a je zde společný obývací pokoj o velikosti 40 m2 se vstupem na půlkruhovou terasu a zahrada s výhledem na moře. Na zahradě je gril, plyn je k dispozici, zdarma je k dispozici lehátka nebo houpačka a houpací sítě rekreační bazén s mořskou vodou cca 24 m2, šachy a karty atd. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, s lodžií popř. terasa nebo balkon s výhledem na moře. Každý pokoj má v ceně ledničku a cenné věci, peníze, doklady atd. zdarma využijete v bezpečnostní schránce pro uložení extra zpoplatněných služeb. Použití pračky.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Vila Irming

Od moře 20 m
Kapacita 15 osob

Cena od 65 €

Apartmány Villa la Lavanda ( Hvar - Sveta Nedjelja)

Vítejte v apartmánovém domě Villa la Lavanda! Příjemná typicky chorvatská vila la Lavanda je obklopena terasovitými zahradami s levandulí, rozmarýnem, olivovníky, fíkovníky a citroníky. Nachází se v krásném prostředí klidného romantického letoviska Sveta Nedjelja na jižní straně slunného ostrova Hvar v blízkosti borového lesa s výhledem na ostrovy a otevřené moře! Je v blízkosti moře na úpatí nejvyšší hory ostrova Sveti Nikola (626 m) lemované malebnými vinicemi s proslulým a neskutečně výborným červeným vínem. V domě jsou připraveny 3 pěkné byty, dali jsme jim jména: Lavanda, Ružmarin a Limun! Všechny apartmány mají velké terasy, samostatné vchody, obývací část s kuchyní, ložnici a koupelnu s toaletou. Každý apartmán má samostatné kryté parkovací místo. Apartmán Lavanda má jednu obytnou místnost a dvě ložnice. Ružmarin má jednu obytnou místnost a jednu ložnici. Limun má dvě ložnice a kuchyňku, vše je přístupné z velké terasy. K dispozici je velký gril pro všechny. Samozřejmě můžete použít. Pokud se vám však bude líbit, rádi vás také pozveme na společné grilování ryb a nabídneme chutné místní červené i bílé víno! Je to příjemné místo pro rodiny s dětmi, které ocení klid, krásu místní přírody, křišťálově čisté moře a gastronomické speciality. A překrásné pláže. Jsou přímo na místě (Skala) a v sousedství (Lučiště, Dubovica, Jagodna). Ve Svaté Nedjelji můžete kromě příjemné dovolené u moře obdivovat i krásy přírody: borové lesy, přírodou vysochané skály padající jako vodopády přímo do moře, vinice i olivové háje, historickou vinařskou vesnici nebo skalní jeskyni s bývalým klášterem. Pro turisty v horách přímo nad námi je Via Ferrata, dále značené turistické stezky a řada cyklotras. Zajímavá je i místní lezecká základna na pláži s pasážemi, které jsou přímo nad vodou. Na romantické cestě podél „Hvarské riviéry“ jste v kontaktu s krásou a turistikou historických měst na ostrově: Hvar, Stari Grad, Jelsa nebo Vrboska. Určitě se přijeďte podívat, budeme se na Vás těšit!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa la Lavanda

Od moře 80 m
Kapacita 13 osob

Cena od 40 €

Turistický průvodce - Hvar - Sveta Nedjelja

Hvar - Sveta Nedjelja  - Erb Sveta Nedjelja je malé malebné místo na jižním pobřeží ostrova Hvar, 12 km východně od města Hvar. Nachází se pod nejvyšším vrcholem ostrova Hvar - Sveti Nikola (626 metrů nad mořem). V oblasti žije přibližně 150 lidí, kteří se zabývají především zemědělstvím (pěstování oliv a vinohradnictví), rybolovem a cestovním ruchem. Zde vzniká jedno z nejlepších chorvatských černých vín - Plavac mali. Pobřeží kolem Svety Nedjelja je velmi odsazené a má několik skrytých zátok s krásnými oblázkovými plážemi, kde si můžete vychutnat v nedotčené přírodě a křišťálově čistém moři. Taxíky se denně dopravují na nedaleký ostrov Scedro, oázu klidu a klidu, s nudistickou pláží. Můžete také vyzkoušet rybaření, windsurfing a pěší turistiku až k jeskyni nad místem a nejvyšším vrcholem ostrova, která vám poskytne nezapomenutelný výhled na ostrovy Vis, Brač, Korčula a poloostrov Pelješac. V bezprostřední blízkosti najdete mnoho vysokých a strmých útesů, ideální pro všechny milovníky adrenalinu a nadšence pro horolezectví. Pro ty, kteří hledají dobrý noční život, je nepostradatelnou destinací známou po celém světě nedaleké město Hvar. Sveta Nedjelja je ideálním místem pro klidnou rodinnou dovolenou a najdete zde cenově dostupné soukromé ubytování v kvalitních apartmánech a pokojích. Obraťte se na majitele soukromého ubytování přímo a ušetříte až 40% z drahých agenturních poplatků. I když je místo velmi malé, je zde malý obchod s potravinami a několik špičkových restaurací, kde můžete ochutnat všechny dalmatské speciality a samozřejmě čerstvé ryby. Vítejte na ostrově Hvar a Sveta Nedjelja!

Hvar - Sveta Nedjelja Předpověď počasí