Apartmány a ubytování v soukromí Hvar - Sveta Nedjelja

Sveta Nedjelja je malé malebné místo na jižním pobřeží ostrova Hvar, 12 km východně od města Hvar. Nachází se pod nejvyšším vrcholem ostrova Hvar - Sveti Nikola (626 metrů nad mořem). V oblasti žije přibližně 150 lidí, kteří se zabývají především zemědělstvím (pěstování oliv a vinohradnictví), rybolovem a cestovním ruchem. Zde vzniká jedno z nejlepších chorvatských černých vín - Plavac mali. Pobřeží...

Seřadit podle:

Apartmány Villa la Lavanda

Hvar - Sveta Nedjelja

Od moře 80 m
Kapacita 9 osob

od 35 €

Apartmán Villa Irming

Hvar - Sveta Nedjelja

Od moře 30 m
Kapacita 15 osob

od 39 €

Apartmán Vila Irming

Hvar - Sveta Nedjelja

Od moře 20 m
Kapacita 15 osob

od 59 €

Apartmány Villa la Lavanda ( Hvar - Sveta Nedjelja)

Vítejte v apartmánovém domě Villa la Lavanda! Příjemná typicky chorvatská vila la Lavanda je obklopena terasovitými zahradami s levandulí, rozmarýnem, olivovníky, fíkovníky a citroníky. Nachází se v krásném prostředí klidného romantického letoviska Sveta Nedjelja na jižní straně slunného ostrova Hvar v blízkosti borového lesa s výhledem na ostrovy a otevřené moře! Nachází se v blízkosti moře na úpatí nejvyšší hory ostrova Sveti Nikola (626 m) lemované malebnými vinicemi s proslulým a skutečně výborným červeným vínem. V domě jsou připraveny 3 pěkné byty, dali jsme jim jména: Lavanda, Ruzmarin a Limun! Všechny apartmány mají velké terasy, samostatné vchody, obývací část s kuchyní, ložnici a koupelnu s toaletou. Každý apartmán má samostatné kryté parkovací místo. K dispozici je velký gril pro všechny. Samozřejmě můžete použít. Pokud se vám však bude líbit, rádi vás také pozveme na společný gril a nabídneme chutné místní červené víno! Je to příjemné místo pro rodiny s dětmi, které ocení klid, krásu místní přírody, křišťálově čisté moře a gastronomické speciality. A krásné pláže. Jsou přímo na místě (Skala) a v sousedství (Luciste, Dubovica, Jagodna). V Sveta Nedjelja můžete kromě příjemné dovolené u moře obdivovat i krásy přírody: borové lesy, vytesané skály padající přímo do moře, vinice a olivové háje, historickou vinařskou vesnici nebo skalní jeskyni s bývalým klášterem. Pro turisty v horách přímo nad námi je Via Ferrata, značené turistické stezky a řada cyklotras. Zajímavá je také lezecká základna na pláži přímo nad vodou. Na romantické cestě podél „Hvarské riviéry“ jste v kontaktu s krásou a turistikou historických měst na ostrově: Hvar, Stari Grad, Jelsa nebo Vrboska.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa la Lavanda

Od moře 80 m
Kapacita 9 osob

Cena od 35 €

Apartmán Villa Irming ( Hvar - Sveta Nedjelja)

Sveta Nedjelja (sv. Neděle) je místem dojmů pro inspiraci! které se nacházejí v jižní části ostrova. Přímo k moři (cca 25 m od domu) je pozemek cca 800 m2, na lehké 25 ° svahu. Dlážděná cesta vede do vily, která je oddělená a nachází se v borovém háji. Na spodku pozemku je garáž pro 6 aut. K dispozici je městský vodovod, třífázový proud, telefon, GSM signál a bezdrátový přístup k internetu. Pod vilem je trasa, do níž se dostaly lodě a vytáhly je z moře. Pod vilem je nová malá dlážděná pláž !!! Marina a pláž jsou vzdáleny 100 metrů od vily a je zde krásná exotická pláž s oblázky asi 400 metrů, kam se dostanete romantickou cestou. Pokud se vám líbí bezplatná horolezectví a dobrodružství, je zde také exotická pláž, která se nachází v malebné a opuštěné laguně, asi 700 metrů, vzdálený ráj Piscena asi 3000 m a Lutshistshe asi 2500 metrů od vily (oáza pro naturisty). K dispozici je kaskádová oblast v borovém háji, rekreační bazén cca 24 m² s mořskou vodou, vhodný pro volejbal, stolní tenis, badminton apod. Každý pokoj ve vile nabízí výhled na moře a společný obývací pokoj o rozloze 40 m2 s otvorem na půlkruhovou terasu a zahradu s výhledem na moře. Na zahradě je k dispozici pohyblivé grilování a zdarma je k dispozici lehátka nebo houpačka, houpací sítě, šachy a karty atd.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Villa Irming

Od moře 30 m
Kapacita 15 osob

Cena od 39 €

Apartmán Vila Irming ( Hvar - Sveta Nedjelja)

Přímo k moři (cca 25 m) je dům rozdělen na tři patra,  část přízemí užívaná majiteli, část přízemí, první patro a část podkroví vyhrazená pro hosty. Budete se setkávat pouze s majiteli,  nebo chcete-li s nimi promluvit, nebo 100 metrů od romantické lásky! Pozemek je cca 800 m2, na lehké 25 ° svahu. Dlážděná cesta vede do vily, která je oddělená a nachází se v borovém háji. Na spodku pozemku je garáž pro 6 aut. K dispozici je městský vodovod, třífázový proud, telefon a GSM signál. Pod vilem se nachází trasa, do které se mohou dostat lodě a vytáhnout je z moře. Marina a pláž jsou 100 metrů od vily. K dispozici je kaskádovitá oblast v borovém háji vhodná pro volejbal, stolní tenis, badminton apod. Každý pokoj ve vile nabízí výhled na moře a společný obývací pokoj o rozloze 40 m2 s otvorem na půlkruhové terase a zahrada s výhledem na moře. V zahradě je k dispozici barbecueoon, který je k dispozici pro použití. K dispozici je zdarma lehátka nebo houpací a houpací rekreační bazén s mořskou vodou cca 24 m2, stejně jako šachy a karty apod. Všechny pokoje mají vlastní zařízení s lodžií nebo terasu nebo balkonu s výhledem na moře. V každém pokoji je v ceně zahrnutá lednička a cenné zboží, peníze, doklady apod. Zdarma k dispozici úschovna za příplatek. Použití pračky.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Vila Irming

Od moře 20 m
Kapacita 15 osob

Cena od 59 €

Turistický průvodce - Hvar - Sveta Nedjelja

Hvar - Sveta Nedjelja  - Erb Sveta Nedjelja je malé malebné místo na jižním pobřeží ostrova Hvar, 12 km východně od města Hvar. Nachází se pod nejvyšším vrcholem ostrova Hvar - Sveti Nikola (626 metrů nad mořem). V oblasti žije přibližně 150 lidí, kteří se zabývají především zemědělstvím (pěstování oliv a vinohradnictví), rybolovem a cestovním ruchem. Zde vzniká jedno z nejlepších chorvatských černých vín - Plavac mali. Pobřeží kolem Svety Nedjelja je velmi odsazené a má několik skrytých zátok s krásnými oblázkovými plážemi, kde si můžete vychutnat v nedotčené přírodě a křišťálově čistém moři. Taxíky se denně dopravují na nedaleký ostrov Scedro, oázu klidu a klidu, s nudistickou pláží. Můžete také vyzkoušet rybaření, windsurfing a pěší turistiku až k jeskyni nad místem a nejvyšším vrcholem ostrova, která vám poskytne nezapomenutelný výhled na ostrovy Vis, Brač, Korčula a poloostrov Pelješac. V bezprostřední blízkosti najdete mnoho vysokých a strmých útesů, ideální pro všechny milovníky adrenalinu a nadšence pro horolezectví. Pro ty, kteří hledají dobrý noční život, je nepostradatelnou destinací známou po celém světě nedaleké město Hvar. Sveta Nedjelja je ideálním místem pro klidnou rodinnou dovolenou a najdete zde cenově dostupné soukromé ubytování v kvalitních apartmánech a pokojích. Obraťte se na majitele soukromého ubytování přímo a ušetříte až 40% z drahých agenturních poplatků. I když je místo velmi malé, je zde malý obchod s potravinami a několik špičkových restaurací, kde můžete ochutnat všechny dalmatské speciality a samozřejmě čerstvé ryby. Vítejte na ostrově Hvar a Sveta Nedjelja!

Hvar - Sveta Nedjelja Předpověď počasí