Apartmány a ubytování v soukromí Hvar - Vrboska

Vrboska je nejmenší město na ostrově Hvar, v obci Hvar v Dalmácii, Chorvatsko. Leží v hlubokém úzké zátoce na severním pobřeží ostrova obklopeného borovicovým lesem, vinic a olivových hájů. V Vrboska žije pouhých 526 obyvatel. To bylo založeno v 15. století jako rybářský přístav, as rozvojem rybolovu a obchodu, a proto byl také rostoucí blahobyt celé okolí. Na počátku 20. století, Vrboska měl továrnu sardinek,...

Seřadit podle:

Apartmány Amula

Hvar - Vrboska

Od moře 10 m
Kapacita 5 osob

od 65 €

Apartmány Vrboska

Hvar - Vrboska

Od moře 20 m
Kapacita 3 osob

na vyžádání

Apartmány Villa Pinus

Hvar - Vrboska

Od moře 150 m
Kapacita 8 osob

na vyžádání

Apartmány Amula ( Hvar - Vrboska)

Byt Amula leží v Vrboska, většina malebném ostrově. Je situován v atraktivní lokalitě, která nabízí výhled na záliv Vrboska a jedinečnou architekturu starého města. V bytě je jediným ubytovací jednotky v objektu, který zaručuje odpočinek a klid. Plně vybavené a prostorné (70 metrů čtverečních + velký balkon) s klimatizací, ústřední topení, kabelovou TV, Wi-Fi, DVD ... Byt splňuje vysoké standardy dnešní doby. S dostupném parkovacím prostoru je zde také prostor pro jízdní kolo vodě nebo na větší předměty. Do centra obce, obchody, restaurace, bankomaty a další služby vám zabere jen pár minut chůze. Nejbližší pláž je vzdálená 800 metrů. Dle Vašeho přání pořádáme výlety, připravují tradičně jídla, projížďky lodí a mnoho dalšího. Během svého pobytu v bytě, jsme k dispozici 24 hodin denně.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Amula

Od moře 10 m
Kapacita 5 osob

Cena od 65 €

Apartmány Vrboska ( Hvar - Vrboska)

Vrboska je nejmenší město na ostrově Hvar zvané Malé Benátky. Je dlouhá zátoka s mnoha malými mosty. To je známé pro Fishermens muzeum, Pevnost Marie Milosrdenství a jiných kulturních odlišností. Vrboska nabízejí spoustu aktivit: ACI Marina, nudistická tábor, pošta, spousta restaurací a pizzerií, obchodů a pekáren, obchodů se suvenýry, koktejly bary a nočními bary, veřejná pláž Soline, půjčení auta, scuter, kolo, lodě, směnárna , ATM a tak dále. V bytě je 20 m od moře a Riva, v centru místa. Součástí bytu je terasa s místem pro stravování a těší. V bytě je louxourious vybaven Wi - Fi připojení k internetu, klimatizace, TV, pračka, myčka nádobí, toustovač, caffe kávy, lednicí a tak dále. Naše krásky pochází z přírody, moře, slunce, kultury, čluny, víno, olivový olej a ryby. Přijďte a užijte si s námi!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Vrboska

Od moře 20 m
Kapacita 3 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Villa Pinus ( Hvar - Vrboska)

Villa Pinus se nachází v malé rybářské vesnici Vrboska na ostrově Hvar. Tato magická vesnička je obklopena krásnými vinicemi, olivovými háji a poli levandule. Nabízíme moderní, nově zrekonstruované apartmány a studio apartmány k pronájmu, všechny s klimatizací, pro dvě, tři nebo čtyři osoby. Každý z nich má malou kuchyňku, balkon, koupelnu a bezplatné Wi-Fi. Vrboska na ostrově Hvar je bohatá na skalnaté a písečné pláže, ze kterých si můžete vybrat, kde najdete klid, soukromí a dokonalý klid. Vrboska je známá renesanční dalmatskou architekturou, čtyřmi historickými kostely a místním sborem. Villa Pinus stojí jen 150 - 300 metrů od různých obchodů a restaurací, které podávají vynikající dalmatskou kuchyni. Nedaleko je také dobře vybavený malý park pro děti, stejně jako cyklistické a turistické stezky podél pobřeží.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Pinus

Od moře 150 m
Kapacita 8 osob

Cena na vyžádání

Turistický průvodce - Hvar - Vrboska

Hvar - Vrboska  - Erb Vrboska je nejmenší město na ostrově Hvar, v obci Hvar v Dalmácii, Chorvatsko. Leží v hlubokém úzké zátoce na severním pobřeží ostrova obklopeného borovicovým lesem, vinic a olivových hájů. V Vrboska žije pouhých 526 obyvatel. To bylo založeno v 15. století jako rybářský přístav, as rozvojem rybolovu a obchodu, a proto byl také rostoucí blahobyt celé okolí. Na počátku 20. století, Vrboska měl továrnu sardinek, dřevěné lodě, hotely, rybaření profesní sdružení a pravidelné lodní linky do Splitu a na sousední ostrov Brač. Dnes Vrboska je známá turistická destinace s populárním přístavem pro jachtaře a námořníky, který je otevřen po celý rok a nabízejí různé a kvalitní ubytování v rodinných domech na staré město postavené ve stylu renesance, gotiky a baroka. Nejvýznamnějším objektem architektonického dědictví ostrova je kostel (pevnost), Panny Marie, postavená jako úkryt pro jeho obyvatele během tureckých nájezdů v 16. století. Vrboska je často označován jako Little Venice, protože jeho množství malých mostů. Zdravé potraviny z okolních polí a čerstvě ulovené ryby s domácím olivovým olejem a středomořské koření a sklenicí jeden z nejznámějších vín Hvar je jedinečný gurmánský zážitek. S vynikající gastronomický zážitek v Vrboska hosté mohou těšit na krásné písečné a oblázkové pláže, čistým vzduchem, křišťálově modrým mořem a nedotčenou přírodou. V blízkosti se nachází malý ostrůvek Zečevo, rájem pro nudisty. V blízkosti pláže, tam jsou byty, rodinné hotely, restaurace, kempy s obchody a bary. Apartmány, pokoje a rekreační domy v Vrboska na ostrově Hvar. Najít ubytování v soukromí za nejnižší cenu a relaxovat v této malé středomořské ráje! Vítejte na Vrboska na ostrově Hvar!

Hvar - Vrboska Předpověď počasí