Apartmány a ubytování v soukromí Hvar - Vrboska

Vrboska je nejmenší město na ostrově Hvar, v obci Hvar v Dalmácii, Chorvatsko. Leží v hlubokém úzké zátoce na severním pobřeží ostrova obklopeného borovicovým lesem, vinic a olivových hájů. V Vrboska žije pouhých 526 obyvatel. To bylo založeno v 15. století jako rybářský přístav, as rozvojem rybolovu a obchodu, a proto byl také rostoucí blahobyt celé okolí. Na počátku 20. století, Vrboska měl továrnu sardinek,...

Seřadit podle:

Apartmány Villa Pinus

Hvar - Vrboska

Od moře 150 m
Kapacita 8 osob

od 45 €

Apartmány Villa Pinus ( Hvar - Vrboska)

Villa Pinus se nachází v malé rybářské vesnici Vrboska na ostrově Hvar. Tato magická vesnička je obklopena krásnými vinicemi, olivovými háji a poli levandule. Nabízíme moderní, nově zrekonstruované apartmány a studio apartmány k pronájmu, všechny s klimatizací, pro dvě, tři nebo čtyři osoby. Každý z nich má malou kuchyňku, balkon, koupelnu a bezplatné Wi-Fi. Vrboska na ostrově Hvar je bohatá na skalnaté a písečné pláže, ze kterých si můžete vybrat, kde najdete klid, soukromí a dokonalý klid. Vrboska je známá renesanční dalmatskou architekturou, čtyřmi historickými kostely a místním sborem. Villa Pinus stojí jen 150 - 300 metrů od různých obchodů a restaurací, které podávají vynikající dalmatskou kuchyni. Nedaleko je také dobře vybavený malý park pro děti, stejně jako cyklistické a turistické stezky podél pobřeží.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Pinus

Od moře 150 m
Kapacita 8 osob

Cena od 45 €

Turistický průvodce - Hvar - Vrboska

Hvar - Vrboska  - Erb Vrboska je nejmenší město na ostrově Hvar, v obci Hvar v Dalmácii, Chorvatsko. Leží v hlubokém úzké zátoce na severním pobřeží ostrova obklopeného borovicovým lesem, vinic a olivových hájů. V Vrboska žije pouhých 526 obyvatel. To bylo založeno v 15. století jako rybářský přístav, as rozvojem rybolovu a obchodu, a proto byl také rostoucí blahobyt celé okolí. Na počátku 20. století, Vrboska měl továrnu sardinek, dřevěné lodě, hotely, rybaření profesní sdružení a pravidelné lodní linky do Splitu a na sousední ostrov Brač. Dnes Vrboska je známá turistická destinace s populárním přístavem pro jachtaře a námořníky, který je otevřen po celý rok a nabízejí různé a kvalitní ubytování v rodinných domech na staré město postavené ve stylu renesance, gotiky a baroka. Nejvýznamnějším objektem architektonického dědictví ostrova je kostel (pevnost), Panny Marie, postavená jako úkryt pro jeho obyvatele během tureckých nájezdů v 16. století. Vrboska je často označován jako Little Venice, protože jeho množství malých mostů. Zdravé potraviny z okolních polí a čerstvě ulovené ryby s domácím olivovým olejem a středomořské koření a sklenicí jeden z nejznámějších vín Hvar je jedinečný gurmánský zážitek. S vynikající gastronomický zážitek v Vrboska hosté mohou těšit na krásné písečné a oblázkové pláže, čistým vzduchem, křišťálově modrým mořem a nedotčenou přírodou. V blízkosti se nachází malý ostrůvek Zečevo, rájem pro nudisty. V blízkosti pláže, tam jsou byty, rodinné hotely, restaurace, kempy s obchody a bary. Apartmány, pokoje a rekreační domy v Vrboska na ostrově Hvar. Najít ubytování v soukromí za nejnižší cenu a relaxovat v této malé středomořské ráje! Vítejte na Vrboska na ostrově Hvar!

Hvar - Vrboska Předpověď počasí