Apartmány a ubytování v soukromí Hvar - Zavala

Zavala je malé rybářské a turistické místo nacházející se na jižní straně ostrova Hvar koupala ve slunci v Dalmácii, Chorvatsko. Se nachází jen 35 km od města Hvar a 7 km od městečka Jelsa. Na svazích nad obcí, na úpatí nejvyšší vrcholy Hvar, tam jsou četné vinice, kde se vyrábějí nejlepších vín Hvar. Svahy jsou strmé a ponořit se do moře, tvořící krásné oblázky pláže. Celé místo je obklopeno vůní levandule...

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Hvar - Zavala

Seřadit podle:

Last minute nabídka

Rekreační dům Ostojić

Hvar - Zavala

Od moře 250 m
Kapacita 4 osob

od 100 €

Last minute nabídka

Rekreační dům Gnjila

Hvar - Zavala

Od moře 50 m
Kapacita 4 osob

od 170 €

First minute nabídka

Pokoje Pansion Braco

Hvar - Zavala

Od moře 50 m
Kapacita 20 osob

od 47 €

Apartmány Pansion Marjan

Hvar - Zavala

Od moře 10 m
Kapacita 20 osob

od 45 €

Apartmány Deveron

Hvar - Zavala

Od moře 70 m
Kapacita 16 osob

od 70 €

Apartmán Ruža

Hvar - Zavala

Od moře 100 m
Kapacita 5 osob

od 80 €

Apartmány Villa Pelegrin

Hvar - Zavala

Od moře 100 m
Kapacita 8 osob

od 50 €

Apartmány Margarita

Hvar - Zavala

Od moře 350 m
Kapacita 7 osob

od 50 €

Pokoje Zavala

Hvar - Zavala

Od moře 50 m
Kapacita 35 osob

od 38 €

Last minute nabídka

Apartmány Bogović

Hvar - Zavala

Od moře 60 m
Kapacita 7 osob

od 60 €

Rekreační dům Ostojić ( Hvar - Zavala)

Prázdninový autentický kamenný dům v Gromin Dolac - ostrov Hvar Pokud chcete strávit svou dovolenou daleko od hluku a davů a chcete si opravdu odpočinout, navštivte Gromin Dolac v našem autentickém tradičním kamenném domě. Gromin Dolac je osada na jižní straně ostrova Hvar bez stálých obyvatel, pod níž je několik pláží s dokonale čistým modrým mořem. Gromin Dolac je jen 3 km štěrkové cesty daleko od větší turistické osady Zavala, kde najdete malý obchod a několik restaurací. Do Zavaly se dostanete malým tunelem z vesnice Pitve. Gromin Dolac se zároveň nachází uprostřed ostrova jako dobrá základna k prozkoumání celého ostrova. Náš autentický kamenný dům je starý více než sto let, ale byl zrekonstruován, aby uspokojil moderní bydlení s použitím pouze přírodních materiálů. Byl zařízen v rustikálním stylu. Dům se skládá z kuchyně s jídelnou a obývacího pokoje s krbem ve stejném prostoru, dvou ložnic, chodby, koupelny se sprchovým koutem a úložného prostoru. Před domem je velká terasa s krásným výhledem na moře na ostrovy Ščedro, Korčula a poloostrov Pelješac, parkovací místo a terasa. Za domem je umístěn gril zrekonstruovaný z původní chlebové pece z minulosti. Je vhodný pro jednu rodinu s dětmi a ubytuje 4-5 osob. Potřebujete pouze 5 min. příjemná procházka na nejbližší pláž s dokonale čistým mořem.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Ostojić

Od moře 250 m
Kapacita 4 osob

Cena od 100 €

Rekreační dům Gnjila ( Hvar - Zavala)

Dům Gnjila se nachází 50 m nad krásnou pláží v zátoce mezi Gromin dolac a Zavala. Dům je nově postavený, sestává z pokoje s vlastní koupelnou, další koupelny s pračkou, obývacího pokoje s pohovkou, plně vybavené kuchyně s pračkou, jídelny, chodby, velké terasy, grilu, parkování. Pokoj a obývací pokoj jsou klimatizovány. Soukromý pozemek kolem domu 2000 m, dům je sám ve stejnojmenné zátoce. Vhodné pro dvě osoby se dvěma dětmi, toužící po klidu v tomto jedinečném domě. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Gnjila

Od moře 50 m
Kapacita 4 osob

Cena od 170 €

Pokoje Pansion Braco ( Hvar - Zavala)

Pension Braco se nachází v Zavala na jižní straně ostrova Hvar. Je to ideální místo pro rodiny a ty, kteří si chtějí opravdu odpočinout. Pension se skládá z 16 krásně zařízených pokojů, z nichž většina je vybavena klimatizací, lednicí a TV. Každý pokoj má balkon nebo terasu s výhledem na moře nebo do zahrady. V přízemí je restaurace, kde pro naše hosty podáváme místní speciality.

Kategorizace Kategorizace - Pokoje Pansion Braco

Od moře 50 m
Kapacita 20 osob

Cena od 47 €

Apartmány Pansion Marjan ( Hvar - Zavala)

Pansion Marjan se nachází na jižním pobřeží ostrova Hvar a jeho domácím prostředí to bude vaše dovolená příjemné. Zavala je atraktivní místo na jižní straně ostrova Hvar, nejslunnější ostrov v Chorvatsku. Zde si můžete vychutnat nedotčenou přírodu a křišťálově čisté moře. Její rozlišovací způsobilost vychází z krásné písečné pláže a blízkost ostrova Scedar (za nesplacenou ostrov divoké krásy). Dlouholetý zkušenosti s přípravou dalmatských specialit, všechny druhy ryb, jídla a domácí víno uspokojí pickiest hostům. Organizované výlety na okolní ostrovy a jiné piknik důvodů bude vaše dovolená nezapomenutelné. Nedotčená příroda, modré moře, krásné písek, jakož i bohatství levandule a rozmarýnu květiny je důvod, proč Zavala je hojně s krásou. Existují pouze soukromé penziony v Zavala: Proto, není tam žádný masivní turistiky. Je ideálním místem pro dovolenou a individuální. Podvodní cestovního ruchu oddaní najdou speciální uspokojení zde, stejně jako na vášnivé rybáře a surfaři.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Pansion Marjan

Od moře 10 m
Kapacita 20 osob

Cena od 45 €

Apartmány Deveron ( Hvar - Zavala)

Apartmány Deveron se nacházejí 80 metrů od moře. Jsou obklopeny borovym lesem. Příroda a prostředí v Zavala, zejména v apartmánech Deveron, je ideální pro klidnou, a odpočinkovou dovolenou jak pro rodiny s dětmi, tak pro hosty unavené každodenním městským hlukem a davmi lidí. Hosté- námořníci mohou své vlastní čluny (až 7 m) zakotvit na soukromém, označeném kotvišti, které se nachází 10 m od břehu. Parkoviště, které se nachází vedle domu, má zajištěné kryté parkovací místo, jeden pro každý apartmán. V letních vedrech je k dispozici spousta lehátek a houpacích sítí, kde můžete strávit příjemné odpoledne a užívat si zvuku vln, větru a cvrlikání cvrčků. V zahradě Apartments Deveron je k dispozici krb, kde si můžete připravovat vynikající pokrmy z mořských plodů a grilované maso. Při procházce podél pobřeží uvidíte krásné oblázkové a skalnaté pláže v zátokách. Okolní silnice, a chodník popři moři ,jsou ideální pro ranní nebo večerní běhání. Mořský kanál mezi ostrovem Hvar a ostrovem Sčedro je ideálním místem pro surfaře.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Deveron

Od moře 70 m
Kapacita 16 osob

Cena od 70 €

Apartmán Ruža ( Hvar - Zavala)

Pronajímáme pouze jeden super pohodlný byt v rodinném domě. Byt je v přízemí a je kompletně oddělen od přízemí, takže hosté mají plné soukromí. Byt se skládá ze dvou ložnic, plně vybavené kuchyně s obývacím pokojem, koupelnou, chodbou a velkou terasou s krásným výhledem na moře. Parkování je v oploceném dvoře. Byt je obklopen velkým dvorem plným středomořských rostlin. Grilování na terase apartmánu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Ruža

Od moře 100 m
Kapacita 5 osob

Cena od 80 €

Apartmány Villa Pelegrin ( Hvar - Zavala)

Villa Pelegrin-Zavala se nachází na jižním pobřeží ostrova Hvar. Zavala je klidná rybářská vesnice. Máme několik restaurací, pekařství a obchod. Dům je klidná ulice, obklopená borovicemi, vůní středomořských rostlin a obloha plná hvězd. Je to asi 100 m od moře a největší oblázkové pláže ve vesnici. Na pláži je restaurace a koktejlový bar. Máme 3 apartmány. Každý byt má vlastní vchod a vlastní část dvora nebo balkonu. Apartmány jsou velmi dobře vybaveny: klimatizace, internet, satelitní TV, gril, společná pračka, parkoviště... Apartmány jsou nejvhodnější pro rodiny s dětmi a páry, které chtějí klidnou dovolenou.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Pelegrin

Od moře 100 m
Kapacita 8 osob

Cena od 50 €

Apartmány Margarita ( Hvar - Zavala)

Apartmán: Splnit svou dovolenou a pobyt v naší staré autentické dalmatské kamenný dům. Dům je více než sto let a je po kompletní rekonstrukci. Nachází se v klidné a tiché části Zavala se jen několik podobných domů, kolem které z něj činí ideální místo pro odpočinek. Půjčujeme dva apartmány, první a přízemí. Byt 1 je v prvním patře. To má dvě ložnice (2 + 2), obývací pokoj, kuchyň, koupelna, vnitřní a venkovní jídelní stůl a krásná terasa s výhledem na moře. Také můžete využít gril v zahradě. Klimatizace je v obývacím pokoji. Byt 2 je přízemní byt. To má jednu místnost s obří postelí (dvě dvoulůžkové postele spojené), obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna se sprchou a krásnou zahradou s venkovním jídelním stolem a sprchou. Také můžete využít gril v zahradě. * 300 m od pláže * 150 m od obchodu s potravinami The Space * Přijďte Zavala a objevovat přírodní krásy ostrova Hvar v autentickém kamenný dům. * Relaxovat a vychutnat si ticho a magickou krásu přírody. O Zavala: Zavala je malá rybářská vesnička s cca 200 obyvateli. Nachází se na slunné jižní straně ostrova Hvar, kde je voda stále crystall modré. Nádherné oblázkové pláže v Zavala patří k nejkrásnějším v Chorvatsku. Obyvatelé této pittoresque dalmatské vesnice tradičně živí olivy, víno, rybaření, a více nedávno cestovního ruchu. Díky zachovalé atmosféru typické, klidné středomořské letovisko Zavala může nabídnout klid a relaxaci, zcela opačný od shonu moderního městského života. K dispozici jsou v blízkosti žádné hotely a městské zvuky. Zavala je připojen na severní straně ostrova Hvar jedinečným tunelu o délce asi jedné míle (1,4 km). Postaven původně jako prostředek přivádějící vodu na jihu ostrova, Pitve-Zavala tunel nebyl nikdy určen pro osobní dopravu, ale až do nedávné doby, to bylo jediným prostředkem silnice přístupu k Zavala. V Zavala existuje jen málo Restaurantes a barů a několik penzionů s ubytováním, pokojích a apartmánech. Tam není žádný diskotéka v Zavala, další diskotéka se nachází v Jelsa, který je asi 7 km od centra. Ve městě Hvar (30 km daleko) najdete mnoho z nich.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Margarita

Od moře 350 m
Kapacita 7 osob

Cena od 50 €

Pokoje Zavala ( Hvar - Zavala)

Rodinný penzion Zavala nabízí svým hostům širokou škálu služeb. Nocleh se snídaní a levné ubytovny v jednom bytě a více pokojů. Hosté si mohou vybrat mezi snídaní a večeří nebo obojí. SAT-TV a připojení k síti WLAN jsou k dispozici. Několik pebbed pláže jsou v blízkosti penzionu, nejbližší cca 50 m. Jako registrovaný zemědělské rodiny mají vlastní víno, levanda a olivový olej (extra virgin) a mnoho jídla připraveného tradičním způsobem. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Pokoje Zavala

Od moře 50 m
Kapacita 35 osob

Cena od 38 €

Apartmány Bogović ( Hvar - Zavala)

Apartments Bogović je dům s výhledem na moře. Nachází se ve sto let starém borovém lese. Vzdálenost od pláže je 60 m. Je to jedna z nejkrásnějších pláží na jižní straně ostrova Hvar. Křišťálově čisté moře a nádherná středomořská vegetace popisují zvláštní atmosféru pro všechny milovníky přírody. Již při příjezdu na jižní stranu ostrova Hvar je ohlášena speciální zkušenost. Po výstupu z tunelu se otevírá překrásný výhled na středodalmatské ostrovy Šćedro, Korčula, Vis, Sušac a poloostrov Pelješac. Hosté obvykle navštěvují Zavala v létě; Červenec a srpen. Velmi příjemnými měsíci jsou červen a září, kdy je zde jen pár lidí a moře i vzduch jsou v dokonalé harmonii kolem 25 ° C. Můžete si zaplavat a podniknout dlouhé procházky v blízkosti moře. K dispozici jsou 4 postele ve dvou ložnicích (A1), koupelna uprostřed bytu, kuchyň s nádobím a to zahrnuje 50 m2. Venku je jedna terasa před kuchyní se stolem, kde můžete jíst (15 m2), a druhá, kde si můžete odpočinout, opalovat se nebo nechat své děti hrát si (25m2). Nabízíme vám nový Studiový apartmán (A2) o rozloze 35m2 s terasou. SAT-TV, klimatizace a garáž. Wi-fi v ceně.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Bogović

Od moře 60 m
Kapacita 7 osob

Cena od 60 €

Turistický průvodce - Hvar - Zavala

Hvar - Zavala  - Erb Zavala je malé rybářské a turistické místo nacházející se na jižní straně ostrova Hvar koupala ve slunci v Dalmácii, Chorvatsko. Se nachází jen 35 km od města Hvar a 7 km od městečka Jelsa. Na svazích nad obcí, na úpatí nejvyšší vrcholy Hvar, tam jsou četné vinice, kde se vyrábějí nejlepších vín Hvar. Svahy jsou strmé a ponořit se do moře, tvořící krásné oblázky pláže. Celé místo je obklopeno vůní levandule a rozmarýnu, prastaré olivové háje a křišťálově čisté vody Jaderského moře, což z něj činí ideální místo pro milovníky přírody, klidné a klidnou rodinnou dovolenou. Řada malý, ale krásný Oblázková pláž vám dá klid a celkovou relaxaci daleko od letních davů ve větší a měst. Ve večerních hodinách si můžete vychutnat romantickou procházku podél osvětlené promenády, která se táhne podél pobřeží Zavala. V Zavala najdete exkluzivní ubytování a vaši hostitelé a majitelé budou laskavě ukáže všechny výhody a přednosti tohoto krásného městečka. Apartmány, pokoje a rekreační domy v Zavala na ostrově Hvar. Obrátit přímo na vlastníky ubytování v soukromí a ušetřit až 40%. Vítejte na Zavala na ostrově Hvar!

Hvar - Zavala Předpověď počasí