Apartmány a ubytování v soukromí Vis - Komiža

Komiža je typické malé rybářské městečko ležící na západním pobřeží ostrova Vis, na úpatí téměř 600 metrů vysoké hory Hum. Je situován v zálivu, který jej chrání před severními větry a pobřeží má mnoho krásných pláží oblázky (Kamenica, Gusarica, Nova Posta, Velo Zalo). Komiža nabízí vynikající možnosti pro hosty a návštěvníky: kvalitní ubytování v hotelu nebo soukromém ubytování v soukromých...

Seřadit podle:

Apartmán Lula

Vis - Komiža

Od moře 20 m
Kapacita 4 osob

od 65 €

Apartmán Šime

Vis - Komiža

Od moře 30 m
Kapacita 2 osob

od 45 €

1 recenzí - 5/5

Apartmány Bainca i Eneo

Vis - Komiža

Od moře 10 m
Kapacita 6 osob

od 70 €

Rekreační dům Nona house

Vis - Komiža

Od moře 30 m
Kapacita 7 osob

od 180 €

Apartmány Picasso

Vis - Komiža

Od moře 150 m
Kapacita 10 osob

na vyžádání

1 recenzí - 5/5

Apartmány Manjarema

Vis - Komiža

Od moře 100 m
Kapacita 2 osob

od 30 €

Apartmán Lula ( Vis - Komiža)

Klidná a relaxační atmosféra kolem bytu, který se nachází mezi přirozeným stínem zeleného středomořského ovoce. Na jedné straně v centru a blízko pláže, ale v klidné a soukromé čtvrti

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Lula

Od moře 20 m
Kapacita 4 osob

Cena od 65 €

Apartmán Šime ( Vis - Komiža)

Apartmán Sime - tento byt 35 m2, který se nachází v prvním patře se skládá z ložnice s manželskou postelí, kuchyně - tam, kde je rozkládací pohovka pro jednu osobu a koupelnu. V kuchyni je plně vybaven. Byt se nachází v klidné oblasti, Komiža s ním nejsou na silnici, a je obklopen soukromou kamenných domů. Je to jen dvě minuty chůze od centra města a 4-5 minut chůze od pláže.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Šime

Od moře 30 m
Kapacita 2 osob

Cena od 45 €

1 recenzí - 5/5
Apartmány Bainca i Eneo ( Vis - Komiža)

Byt Bianca se usadil na dvoře domu (povrchová plocha 50 m?). Zde najdete jednu ložnici s manželskou postelí, jídelna s palandou a kuchyňským dodávek. V horní části se nachází terasa s grilem a zahradou v zádech. Byt má klimatizaci a TV. Byt Eneois usadil na druhém patře starého ukamenován rodinného domu (povrchová plocha 30 m?). Můžete vyšplhat se tam přes společné schodiště uvnitř domu. Je zde jedna ložnice s manželskou postelí. Ze dvou oken máte krásný výhled na přístav, který je tvrdá města.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Bainca i Eneo

Od moře 10 m
Kapacita 6 osob

Cena od 70 €

Rekreační dům Nona house ( Vis - Komiža)

Našim hostům jsou k dispozici celá dvě patra domu Nona. Z ulice se vchází do útulného dvora s přístupem do konoby (otevřené ohniště) s posezením pro velkou rodinu. V prvním patře domu se nachází otevřená kuchyně, dále dvě ložnice (jedna s manželskou postelí a samostatným lůžkem, druhá se dvěma samostatnými lůžky) a moderní koupelna. V nejvyšším patře domu je velká půda s manželskou postelí a krytá terasa, ze které můžete vidět západ slunce nad mořem. Krátkou, 3-minutovou procházkou se od domu Nona dostanete do centra vesnice Komiža a slavné 'riva' – přístavního nábřeží, kde se odehrávají všechny místní akce. Navštivte místního pekaře pro lahodný chléb brzy ráno (chléb pečou od 4 hodin ráno do pozdní noci), řezníka pro čerstvé jehněčí a jiné maso, rybí trh pro čerstvě ulovené ryby…. Nebo si jednoduše sedněte do jedné ze skvělých kaváren a sledujte, jak se život na chorvatské vesnici odehrává přímo před vašima očima! Z domu Nona vás 100metrová procházka do města zavede labyrintem starých dlážděných uliček s úžasnou architekturou a vůní chorvatské domácí kuchyně, která vás láká vyzkoušet si přípravu jednoho z dalamátských jídel, jako je jehněčí peka, grilovaná chobotnice nebo rybí guláš. Nona House přichází se skvělou chorvatskou výzdobou a vším, co potřebujete k odpočinku během rodinné dovolené. Jídelny, kavárny, supermarkety a veškeré další vybavení – dokonce i filmy pod širým nebem – jsou vzdálené méně než 100 metrů, přesto je Nona House extrémně tichý díky své poloze v tradiční rodinné čtvrti. Poloha Nona House je také ideální pro cestování autobusem do kterékoli z dalších vesnic na ostrově. Nona House je plně vybaven vším, co by člověk očekával v rodinném domě, dokonce i 'konoba', vnitřní otevřené grilovací zařízení, které Chorvaté tak milují. K dispozici je čerstvé ložní prádlo a ručníky.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Nona house

Od moře 30 m
Kapacita 7 osob

Cena od 180 €

Apartmány Picasso ( Vis - Komiža)

V srdci Jadranu, v intimitě tisícileté svatojánského chleba, tradice a pohodlí, nezapomenutelnou dovolenou. Dalmatský kamenný komplex ukpne plocha 650 m2, jen tři minuty od centra, ve stejné vzdálenosti od pláže, která zaručuje soukromí a skutečně zážitek ostrov. Snadný přístup autem a parkovacích míst ve stínu stromů. Vzhledem k jedinečné poloze domu nabízí úchvatný výhled na souostroví Vis (Biševo, Holy, Palagruža), se všemi jeho terasy skryté z pohledu pozorovatele. Dům s osobním podpisem umělce, ruční dřevěný interiér, umění, umělcovy obrazy a kamenné fasády, nabízí komfortní zahradu, která splývá s nedotčené prostředí. Masivní dřevěné stoly s třiceti míst k sezení, ale také intimní koutek s vnitřním i venkovním krbem, umožňuje jednotlivcům, páry a velké skupiny zůstat, socializovat a užít dalmatské speciality, s důrazem nabídky mořských plodů, na základě příkazu a uspořádání. Popis: Samostatné vchody, klimatizace, TV, Wi Fi internet. - Apartmán Atelier. Patro, obývací pokoj s kuchyňským koutem, manželskou postelí, plus podlézat postel s možností dvou přistýlek, s celkovou plochou 56 m2 plus terasy na jižní straně povrchu 24 m2. - Apartmán Miniaturní. Patro, kuchyň, manželská postel a přistýlka (v případě potřeby) o celkové ploše 28 m2 plus terasa na jih - východ plocha 14 m2. - Apartmán Akvarel. Přízemí, kuchyň, manželská postel a přistýlka (v případě potřeby) o celkové ploše 26 m2 plus terasa na jih -east ploše 15 m2. Vítejte, váš hostitel

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Picasso

Od moře 150 m
Kapacita 10 osob

Cena na vyžádání

1 recenzí - 5/5
Apartmány Manjarema ( Vis - Komiža)

Samostatnou dům obklopený grapefruitu s tří stran. Na severní straně nádvoří a bezplatné parkoviště pro hosty. Na jižní straně krbu uprostřed citronu je krb a velký stůl ve stínu domu. Celý objekt je pokryt bezdrátovým připojením na internet. Každý apartmán má samostatný vchod a balkon nebo terasu v přírodním odstínu. Dům je situován v klidné části města Komiža, ale přesto v centru města. Všechny potřebné zařízení jsou k dispozici v okruhu 150 metrů od centra a moře 100 metrů.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Manjarema

Od moře 100 m
Kapacita 2 osob

Cena od 30 €

Turistický průvodce - Vis - Komiža

Vis - Komiža  - Erb Komiža je typické malé rybářské městečko ležící na západním pobřeží ostrova Vis, na úpatí téměř 600 metrů vysoké hory Hum. Je situován v zálivu, který jej chrání před severními větry a pobřeží má mnoho krásných pláží oblázky (Kamenica, Gusarica, Nova Posta, Velo Zalo). Komiža nabízí vynikající možnosti pro hosty a návštěvníky: kvalitní ubytování v hotelu nebo soukromém ubytování v soukromých apartmánech a řadou kulturních a historických památek, jako jsou kostely, kláštery a pevností. Od města Vis je jen 10 km od hotelu, který je jen trajekt spojení s pevninou a města Split. Obyvatelé Komiža jsou tradičně pracujících v zemědělství, výrobě vína, rybolov a zpracování ryb, dopravou, a více nedávno samozřejmě v cestovním ruchu. Komiža je známý pro své vynikající rybáře a jejich tradiční dřevěné plachetnice - falkusa. Kromě slunění na jedné z mála písečných pláží, Komiža nabízí mnoho příležitostí pro sport a rekreaci, a hosté mají přístup ke třem boccia, basketbal, házenou a fotbalová hřiště. Zvláště oblíbená je potápění, protože velmi bohatý mořský život, čisté a teplé moře a mnoho druhů ryb. Můžete také výlet do nedalekého Hum, která je nejvyšším vrcholem celého ostrova Vis a odkud budete mít nejlepší výhled na celý centrální Jaderského souostroví. Můžete také cyklus do jedné z osamělých zátok na jižní straně ostrova. Kousek od Komiža se nachází na ostrově Biševo, který ukrývá jedinečnou atrakci - podvodní mořské jeskyně - Modrá jeskyně. Pokud navštívíte ostrov Vis a Komiža, jste povinni se do sebe zamilovali na první pohled v tomto krásném městečku, které vám vyhraje nad svým šarmem a krásné ostrovní prostředí. Soukromé ubytování v Komiža na ostrově Vis. Přímý kontakt s majiteli bytů a místností a ušetřit až 40%. Vítejte na Komiža a ostrov Vis!

Vis - Komiža Předpověď počasí