Apartmány a ubytování v soukromí Vis - Vis

Vis je město a sídlo obce na ostrově Vis v Jaderském moři v jižním Chorvatsku. Jeho populace je téměř 2000 obyvatel a administrativně patří do Split-Dalmácie kraji. To se nachází v poměrně velké a chráněné zátoce Sveti Juraj, na severovýchodní straně ostrova s výhledem na ostrov Hvar a dalmatské pevnině. Klima ostrova Vis je velmi příznivá s dlouhým zalíbit horká léta a velmi mírnými zimami a je jedním z nejteplejších...

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Vis - Vis

Seřadit podle:

Apartmány Utrobičić

Vis - Vis

Od moře 40 m
Kapacita 9 osob

od 70 €

8 recenzí - 5/5

Apartmány Lac - House Rak - Vis

Vis - Vis

Od moře 80 m
Kapacita 16 osob

od 70 €

5 recenzí - 5/5

Apartmány Lac - House Riba - Vis

Vis - Vis

Od moře 100 m
Kapacita 16 osob

od 85 €

4 recenzí - 5/5

Apartmány Lac - House More - Vis

Vis - Vis

Od moře 100 m
Kapacita 16 osob

od 85 €

Rekreační dům Rest House Stiniva

Vis - Vis

Od moře 1 km
Kapacita 7 osob

od 235 €

Apartmány Carmen

Vis - Vis

Od moře 30 m
Kapacita 14 osob

od 45 €

Apartmány Vila Ruža

Vis - Vis

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

od 100 €

Apartmány Dis

Vis - Vis

Od moře 50 m
Kapacita 13 osob

od 38 €

1 recenzí - 5/5

Apartmán Bilinović

Vis - Vis

Od moře 200 m
Kapacita 4 osob

na vyžádání

Apartmány Kuljiš

Vis - Vis

Od moře 150 m
Kapacita 8 osob

od 60 €

Apartmán Romandic

Vis - Vis

Od moře 20 m
Kapacita 2 osob

od 55 €

Apartmány Diadora

Vis - Vis

Od moře 250 m
Kapacita 7 osob

na vyžádání

Apartmány Karuza

Vis - Vis

Od moře 10 m
Kapacita 17 osob

od 40 €

Apartmány Maslina

Vis - Vis

Od moře 200 m
Kapacita 7 osob

na vyžádání

Apartmán Roki

Vis - Vis

Od moře 40 m
Kapacita 3 osob

od 50 €

Apartmán Pisac

Vis - Vis

Od moře 50 m
Kapacita 12 osob

od 40 €

Apartmán Studio M&N Baržić

Vis - Vis

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

od 50 €

Apartmány Ana & Mia

Vis - Vis

Od moře 400 m
Kapacita 4 osob

od 65 €

Apartmán Selak

Vis - Vis

Od moře 10 m
Kapacita 2 osob

od 120 €

Apartmány Mirja

Vis - Vis

Od moře 50 m
Kapacita 6 osob

od 49 €

Apartmány Elena

Vis - Vis

Od moře 600 m
Kapacita 4 osob

od 60 €

Apartmány Utrobičić ( Vis - Vis)

Vítejte na našem krásném ostrově, kde je příroda téměř nedotčená a moře je křišťálově čisté. Apartmány se nacházejí na jižní straně ostrova Vis, u Milny, asi 8 km od města Vis. Místo je skvělé pro dovolenou, žádný hluk. Moře je 40 m od domu. Apartmány jsou čisté a pěkně uspořádané. Ložní prádlo a ručníky jsou v bytě. Apartmány mají vlastní vchod, parkovací místo a gril ..

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Utrobičić

Od moře 40 m
Kapacita 9 osob

Cena od 70 €

8 recenzí - 5/5
Apartmány Lac - House Rak - Vis ( Vis - Vis)

Dům Rak se nachází 80 metrů od moře a má 4 apartmány, každý se samostatným vchodem a hlídaným parkovacím místem. Před domem je společná zahrada s grilem a velkým jídelním stolem a venkovní vyhřívanou sprchou. Všechny apartmány jsou klimatizované, mají terasu a vlastní pračku.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Lac - House Rak - Vis

Od moře 80 m
Kapacita 16 osob

Cena od 70 €

5 recenzí - 5/5
Apartmány Lac - House Riba - Vis ( Vis - Vis)

Dům Riba se nachází 100 metrů od moře a má 4 apartmány, každý s vlastním vchodem a hlídaným parkovacím místem. Apartmány v prvním patře mají balkon s výhledem na moře a apartmány v přízemí mají prostorný soukromý dvůr. Všechny apartmány jsou klimatizované, mají pračku a myčku a společný gril.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Lac - House Riba - Vis

Od moře 100 m
Kapacita 16 osob

Cena od 85 €

4 recenzí - 5/5
Apartmány Lac - House More - Vis ( Vis - Vis)

Dům More se nachází 120 metrů od moře a má 4 apartmány, každý s vlastním vchodem a parkovacím místem. Apartmány v prvním patře mají terasu a balkon s výhledem na moře, zatímco apartmány v přízemí mají vlastní prostorné dvory. Všechny apartmány jsou klimatizované, mají pračku a společný gril.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Lac - House More - Vis

Od moře 100 m
Kapacita 16 osob

Cena od 85 €

Rekreační dům Rest House Stiniva ( Vis - Vis)

Tento krásný prázdninový dům se nachází na jižní straně ostrova Vis, v Marinje Zemlje, 8 km od města Vis a 12 km od města Komiža, přímo nad Stinivou, jednou z nejkrásnějších pláží na světě, 15 minut chůze. Nedaleko jsou pláže Mala Travna, Smričevica, Srebrena. Parkování je soukromé a bezplatné, stejně jako wi-fi. Dům má venkovní vyhřívaný bazén a prostorný dvůr se samostatným místem na slunění. V přízemí se nachází kuchyňská linka s veškerým vybavením, obývací pokoj, koupelna a ložnice a v prvním patře (podkroví) jsou 3 ložnice s koupelnou. Skvělá lokalita pro vaši bezpečnou dovolenou v klidu a pohodě. Užijte si odpočinek a venkovní vyhřívaný bazén, prostorné nádvoří se samostatným prostorem na opalování. Dům je v řadě tří, se samostatným vchodem a oplocenou terasou.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Rest House Stiniva

Od moře 1 km
Kapacita 7 osob

Cena od 235 €

Apartmány Carmen ( Vis - Vis)

Apartmány Carmen se nacházejí 30 m od moře a malého přístavu v obci Rukavac na ostrově Vis a skládají se ze 3 ubytovacích jednotek různých velikostí - pro 2 až 6 osob (jednotlivě). Apartmány jsou plně vybavené, každý se samostatným balkonem a terasou s výhledem na moře, samostatnými vchody, zahradou a hlídaným parkováním. Nejbližší pláže jsou jen pár minut chůze od apartmánů. Pokud chcete strávit svou dovolenou na ostrově Vis a užít si svou dovolenou daleko od shonu měst, Carmen Apartments je tím pravým místem pro vás. Rádi vás uvidíme, jak si vyberete naše apartmány pro svou dovolenou na zelené a modré ostrově Vis na chorvatském Jadranu. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Carmen

Od moře 30 m
Kapacita 14 osob

Cena od 45 €

Apartmány Vila Ruža ( Vis - Vis)

Dům se nachází na jihovýchodní straně ostrova na pozemku 1200 m2. K dispozici jsou tři apartmány (každý o velikosti 50 m2) se samostatnými vchody a terasami. Dům má přírodní pláž, která je jen 15 m od domu s lehátky a slunečníky. Dům je zalitý sluncem a bylinkovým prostředím. Kromě domu je parkoviště a gril, zdarma k použití hostů.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Vila Ruža

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

Cena od 100 €

Apartmány Dis ( Vis - Vis)

Jsme rádi, aby zavedly soukromé ubytování v našem rodinném domě, který se nachází v centru města Vis. V nově postaveném domě je vám k dispozici bytě ne. 3 a 4, číslo pokoje. 1 a no. 2. Všechny ubytovací jednotky v tomto domě má svůj vlastní vchod, vlastní koupelnu, klimatizaci a jsou vybaveny moderním a pohodlným (Wi-Fi, TV ...). Tyto apartmány jsou umístěny v centru města Vis, v blízkosti přístavu, a proto je naše ubytování vhodné pro hosty, kteří přijedou bez vozidla. Nejbližší veřejná pláž je pouhých 200-metrů, a všechny městské vybavení, jako jsou obchody, banka, pošta, restaurace, atd, jsou na dosah ruky, a tak se pobyt na ostrově Vis, pohodlnější a mnohem uvolněnější , Veškeré informace lze nalézt na našich webových stránkách www.accommodation-dis.com

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Dis

Od moře 50 m
Kapacita 13 osob

Cena od 38 €

1 recenzí - 5/5
Apartmán Bilinović ( Vis - Vis)

Krásně zdobené, komfortní třípokojový byt s výhledem na moře a velkou terasou.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Bilinović

Od moře 200 m
Kapacita 4 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Kuljiš ( Vis - Vis)

Apartmány Kuljiš Vám nabízí čtyři studiové apartmány. Nachází se v klidné oblasti Vis, která se nazývá Kut. Kamenné domy a úzké uličky vytvářejí klidnou a pohodovou atmosféru malého města. Všechny čtyři apartmány mají výhled na moře. Dva menší apartmány (30 m2) se nacházejí ve druhém patře a mají samostatný balkon. Dva větší apartmány (35 m2) umístěné v prvním patře se samostatnou terasou. Terasy a balkony jsou chráněny před sluncem vinnou révou. Všechny apartmány mají vlastní kuchyňku a prostornou koupelnu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Kuljiš

Od moře 150 m
Kapacita 8 osob

Cena od 60 €

Apartmán Romandic ( Vis - Vis)

Vážení hosté, je nám potěšením představit vám rodinné ubytování v soukromí Romandic na ostrově Vis. Romandský apartmán se nachází ve zrekonstruovaném kamenném domě v části města Vis zvané Kut. Tato část města, známá svými restauracemi a bary, vás okouzlí malebnými, zúženými uličkami a typickými dalmatskými kamennými domy. Rodinný prázdninový dům Romandic se nachází přímo u krásného nábřeží a obchody jsou také na dosah ruky. Pár minut od domu je veřejné parkoviště, kde, pokud přijedete autem, můžete zaparkovat své vozidlo. Nejbližší oblázková pláž je v docházkové vzdálenosti a snadno dojdete do centra města Vis, kam dojdete za 15 minut u moře. Najdete zde veškeré vymoženosti města a turistického vybavení. Rodinný apartmán Romandic je pro čtyři osoby sestávající ze dvou ložnic, kuchyně s jídelním koutem, koupelny a terasy. Byt je prostorný a pohodlný, vybavený klimatizací a všemi dalšími vymoženostmi. Poloha domu a pohodlné ubytování Vám zaručí příjemnou a odpočinkovou dovolenou na krásném ostrově Vis. Parkoviště je cca 100 metrů od domu. Vzdálenost od restaurací – 10 m Vzdálenost od moře – 20 m Vzdálenost od obchodu – 10 m Vzdálenost od pláže – 500 m Je nám potěšením přivítat vás v našem domě, rodina Romandic

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Romandic

Od moře 20 m
Kapacita 2 osob

Cena od 55 €

Apartmány Diadora ( Vis - Vis)

Vážení hosté, Jsme rádi, představit vám Diadora bytů, který se nachází ve středu ostrova a města Vis, ze středu dost daleko, takže můžete slyšet pouze cvrlikání cvrčků, ale dost blízko na všechny turistické atrakce ( restaurace, obchody, pošta, banka, nemocnice), které jsou na dosah, pouhých 200 metrů od přístavu. Tyto staré kamenné domy Interiér byl kompletně zrekonstruován. Pro vaši dovolenou nabízíme na vás dvou apartmánech. Apartmány jsou nově vybaveny, s klimatizací, TV se satelitním příjmem, a to i ručníky pro sprchu, tekuté mýdlo, toaletní papír, vysoušeč vlasů. Skládají se z kuchyně, jídelna s pohovkou, ložnice, koupelna a balkon.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Diadora

Od moře 250 m
Kapacita 7 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Karuza ( Vis - Vis)

Apartmány Karuza se nacházejí v krásném kamenném domě v Rukavac. Dům se nachází u moře, na malém poloostrově jen pár kroků. Objekt má vlastní parkoviště a ohniště, které je hostům k dispozici. K dispozici jsou čtyři apartmány, dva studio apartmány a dva velké dvoupokojové a třípokojové. V blízkosti jsou dvě restaurace, supermarket je 2 km daleko a Vis 10 km. Docela blízko ostrůvku Ravnik, kde je známá zelená jeskyně a ostrov Budihovac a spousta krásných nedotčených pláží, kde najdete klid ve stínu borovic. Hostitelé mají vlastní vinice a olivové háje, takže můžete ochutnat víno, brandy, olivový olej, solené ančovičky, nakládané kapary a spoustu místních a domácích produktů.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Karuza

Od moře 10 m
Kapacita 17 osob

Cena od 40 €

Apartmány Maslina ( Vis - Vis)

Nově vybudované apartmány Maslina jsou umístěny v zátoce Rukavac, 10 km od města Vis, v rodinném domě v prvním patře. Jeho velikost je 60 m2 a její vybavena moderní kuchyň, jídelna, obývací pokoj, který je také ložnice pro 2 osoby a koupelnu, která obsahuje WC, sprchový kout a pračku. Byty zahrnuje krytá terasa (20 m2). parkování je zajištěno mimo byt.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Maslina

Od moře 200 m
Kapacita 7 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Roki ( Vis - Vis)

Byt Roki se nachází pouhých sto metrů od přístavu trajektů a města a 5 minut chůze od nejbližší pláže. Klimatizovaný, s terasou a balkonem s výhledem na moře. Pořádáme všechny druhy výletů (auto, loď ...) do nejatraktivnějších míst na ostrově. Nabízíme možnost zapůjčení aut, skútrů, kol, lodí, kajaků.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Roki

Od moře 40 m
Kapacita 3 osob

Cena od 50 €

Apartmán Pisac ( Vis - Vis)

Máme potěšení představit si rodinné apartmány Pisac, které se nacházejí v rodinném domě na ostrově Vis. Dům se nachází v části města Vis, nazývané Kut, proslulé svými restauracemi a hospůdkami. Tato část města vás okouzlí malebnými, úzkými uličkami, starými kamennými domy a krásnou nábřeží, odkud si můžete vychutnat jedinečnou panorama města Vis. Ubytování v apartmánech Pisac je ideální pro ty, kteří mají rádi klid a daleko od hluku a davy, ale přesto s městskými zařízeními v dosahu. Nejbližší oblázková pláž je v pěší vzdálenosti, asi 200 metrů od domu, což přispěje k Vašemu pohodlí a pohodlí. Rodina Pisac nabízí tři komfortní a prostorné apartmány. Dvě apartmány o stejné velikosti a kapacitě se nacházejí v horním patře rodinného domu a třetí byt je v nově postavené samostatné budově. Všechny apartmány mají kuchyň, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, dvoulůžkový pokoj a koupelnu. První dva apartmány mají balkon s výhledem na Kut a třetí apartmán má terasu s terasou. Každý apartmán má vlastní vchod.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Pisac

Od moře 50 m
Kapacita 12 osob

Cena od 40 €

Apartmán Studio M&N Baržić ( Vis - Vis)

Nabízíme pronájem garsonky pro čtyři osoby v centru Visu. Máte k dispozici kuchyň (sklokeramická deska, trouba, lednice...), dvě postele 160x200 (manželská postel, rozkládací pohovka), klimatizaci, televizi... Studio se nachází u moře, pár schodů nahoru a můžete už plavat. Večer oknem studia můžete sledovat film v letním kině. Vše ostatní je poblíž (bar, zmrzlina, obchod,...) Vítejte.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Studio M&N Baržić

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

Cena od 50 €

Apartmány Ana & Mia ( Vis - Vis)

Studiové apartmány Ana & Mia se nacházejí v centru Visu, hned přes park a na začátku hlavní ulice. Dostupnost veškerého vybavení a blízkost trajektu je největší výhodou našich ubytovacích jednotek. Na vrcholu sezóny je možný zvýšený hluk, protože ubytování se nachází v centru, ale naši současní hosté hodnotí ubytování jako příjemné a dobře odhlučněné. Na hlavní městskou pláž se pěšky dostanete asi za 10 minut. Parkování je možné v blízkosti bytu. Nabízíme 2 studio apartmány, každý je přizpůsoben pro ubytování 2 osob. Naši hosté obvykle tráví aktivní dovolenou a jsou často konzultováni ohledně výletů po ostrově, což je možné vzhledem k blízkosti a dostupnosti všech nabízených zařízení (cestovní kanceláře, bankomat, pošta, WiFi zdarma). Na recepci před vstupem do apartmánů je k dispozici ceník služeb, domovní řád a všechna ochranná opatření proti COVID. Studia nabízí ubytování s posezením a bezplatným Wi-Fi. Každý studiový apartmán má klimatizaci, plně vybavenou kuchyň s jídelním koutem, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu se sprchou a fénem. Hosté mohou využívat mikrovlnnou troubu, lednici, varnou desku, toustovač a rychlovarnou konvici.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Ana & Mia

Od moře 400 m
Kapacita 4 osob

Cena od 65 €

Apartmán Selak ( Vis - Vis)

Apartmán pro 4 osoby: dvě ložnice, kuchyně, velký obývací pokoj, koupelna s WC, gril. Také velká a krásná terasa (60 m2, orientace na jih). Byt má krásný výhled na moře a ostrov Hvar, První řada k moři, klid s tichem a relaxací.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Selak

Od moře 10 m
Kapacita 2 osob

Cena od 120 €

Apartmány Mirja ( Vis - Vis)

Ubytování se nachází u moře; skládá se ze dvou apartmánů (A4=47m2 a A2+1=45m2 vnitřního prostoru) v Rukavac a jednoho samostatného rodinného domu (A4+1) 5m od moře (50m2 vnitřního prostoru) v Milně. Každý apartmán má oplocené a kryté terasy (2x18m2) s výhledem na moře a soukromou zahradu (2x45m2) vedle každého apartmánu a samostatné/soukromé vchody. Samostatně stojící dům A4+1, 5 m od moře, má terasu 60 m2, zahradu 140 m2 kolem domu: přímo pod domem, 5 metrů od terasy, můžete plavat, potápět se nebo skákat do moře. Když vylezete z moře, je zde venkovní sprcha. Na terase jsou dvě lehátka, zděný gril a betonový stůl k posezení nebo stolování s výhledem na modré moře, který si můžete užívat celý den. Část terasy nad stolním a zděným grilem je zastřešená a poskytuje stín po celý den. Každá ubytovací jednotka je vybavena: klimatizací, neomezeným Wi-Fi internetem, LCD TV a dvěma lehátky na každé terase. Ubytování se nachází na jižní straně ostrova Vis, kde je moře nejteplejší; Vis je ostrov s nejvíce slunečnými dny na Jadranu. V blízkosti ubytování jsou také známé pláže/zátoky: Srebrena, Dimond Beach/Tepluš (teplé moře), Zaglav, Zelena špilja, a dlouhé skalnaté pobřeží na otevřeném moři (nudismus/Bili bok, soukromí). K dispozici je soukromé parkoviště.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Mirja

Od moře 50 m
Kapacita 6 osob

Cena od 49 €

Apartmány Elena ( Vis - Vis)

Podstražje je místem ubytování. Nachází se na jižním pobřeží ostrova, 10 km od města Vis, snadno dostupné po asfaltové silnici. Podstražje je malá rybářská vesnice obklopená zelení a dobře udržovanými zahradami. Z teras budete mít nádherný výhled a zelené kopce kolem tohoto nádherného místa. Je obklopeno krásnými zátokami, písečnými a oblázkovými plážemi a křišťálově čistým mořem. V blízkosti se nachází Srebrena (Stříbrná pláž), jedna z nejkrásnějších pláží na Jadranu. U zátoky Rukavac jsou dva pěkné zelené ostrovy, jeden z nich (Ravnik) je slavná Green Grotto. Turisté mohou absolvovat organizované výlety taxíky nebo navštívit různá zajímavá místa na pobřeží nebo ve vnitrozemí. Naleznou zde mnoho restaurací vyhlášených svými dalmatskými specialitami, zvláště lahodným grilováním z čerstvých ryb.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Elena

Od moře 600 m
Kapacita 4 osob

Cena od 60 €

Turistický průvodce - Vis - Vis

Vis - Vis  - Erb Vis je město a sídlo obce na ostrově Vis v Jaderském moři v jižním Chorvatsku. Jeho populace je téměř 2000 obyvatel a administrativně patří do Split-Dalmácie kraji. To se nachází v poměrně velké a chráněné zátoce Sveti Juraj, na severovýchodní straně ostrova s výhledem na ostrov Hvar a dalmatské pevnině. Klima ostrova Vis je velmi příznivá s dlouhým zalíbit horká léta a velmi mírnými zimami a je jedním z nejteplejších částí celé Chorvatské republiky. Takové příznivé klima podporuje bujný růst tropických a středomořské rostliny, včetně palem, rohovník, olivy, hrozny a citrony. Vzhledem ke své velmi zachovalé přírodě, celý ostrov Vis je určen jako jedna z deseti nejvíce ekologicky zachovalou středozemní ostrov Světová organizace pro ochranu životního prostředí. Do poloviny dvacátého století, hlavními zdroji příjmů obyvatel města Vis byly vinice a výroba vína. V posledních letech, cestovního ruchu a turistické ubytování v soukromých domech rodinných berou vedoucí roli v příjmech místních obyvatel. Ve městě si hosté mohou zapojit do různých sportovních aktivit nebo si odpočinout na jedné z mnoha pláží. Prirovo je nejoblíbenější pláž v městečku Vis, a rozprostírá podél promenády na severním pobřeží poloostrova, který je také nazýván Prirovo. To je důležité zejména sportovní a rekreační centrum se čtyřmi tenisovými kurty, basketbal a fotbal. K dispozici je také plachtění, kriket a paragliding klubu. Mimo město je možné se potápět v doprovodu profesionální potápěče ve dvou potápěčských center, pěší turistice nebo jezdit na kole. Doporučujeme také návštěvu kvalitních místních restaurací, kde můžete ochutnat gastronomické speciality: domácí chléb nebo sardinky na rožni. Návštěva města Vis a zažít prvotního krásy jedné z nejvíce autentické a nejlépe dochovaných ostrovů na Jadranu. Soukromé ubytování v městečku Vis na ostrově Vis. Skvělá nabídka rozpočtových apartmány a pokoje v soukromých rodinných domech. Vítejte ve městě Vis na ostrově Vis!

Vis - Vis Předpověď počasí