Apartmány a ubytování v soukromí Vis - Vis

Vis je město a sídlo obce na ostrově Vis v Jaderském moři v jižním Chorvatsku. Jeho populace je téměř 2000 obyvatel a administrativně patří do Split-Dalmácie kraji. To se nachází v poměrně velké a chráněné zátoce Sveti Juraj, na severovýchodní straně ostrova s výhledem na ostrov Hvar a dalmatské pevnině. Klima ostrova Vis je velmi příznivá s dlouhým zalíbit horká léta a velmi mírnými zimami a je jedním z nejteplejších...

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Vis - Vis

Seřadit podle:

Apartmány Utrobičić

Vis - Vis

Od moře 40 m
Kapacita 9 osob

od 75 €

8 recenzí - 5/5

Apartmány Lac - House Rak - Vis

Vis - Vis

Od moře 80 m
Kapacita 16 osob

od 70 €

5 recenzí - 5/5

Apartmány Lac - House Riba - Vis

Vis - Vis

Od moře 100 m
Kapacita 16 osob

od 85 €

4 recenzí - 5/5

Apartmány Lac - House More - Vis

Vis - Vis

Od moře 100 m
Kapacita 16 osob

od 85 €

Rekreační dům Rest House Stiniva

Vis - Vis

Od moře 1 km
Kapacita 7 osob

od 200 €

Apartmány Damir

Vis - Vis

Od moře 700 m
Kapacita 14 osob

od 80 €

Apartmány Dis

Vis - Vis

Od moře 50 m
Kapacita 13 osob

od 38 €

Apartmány Carmen

Vis - Vis

Od moře 30 m
Kapacita 14 osob

od 45 €

Apartmány Vila Ruža

Vis - Vis

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

od 100 €

Apartmány Karuza

Vis - Vis

Od moře 10 m
Kapacita 17 osob

od 40 €

1 recenzí - 5/5

Apartmán Bilinović

Vis - Vis

Od moře 200 m
Kapacita 4 osob

na vyžádání

Apartmány Kuljiš

Vis - Vis

Od moře 150 m
Kapacita 8 osob

od 60 €

Apartmány Kut

Vis - Vis

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

od 35 €

Apartmán Romandic

Vis - Vis

Od moře 20 m
Kapacita 2 osob

od 55 €

Apartmány Diadora

Vis - Vis

Od moře 250 m
Kapacita 7 osob

na vyžádání

Apartmány Maslina

Vis - Vis

Od moře 200 m
Kapacita 7 osob

na vyžádání

Apartmán Roki

Vis - Vis

Od moře 20 m
Kapacita 3 osob

od 40 €

Apartmán Pisac

Vis - Vis

Od moře 50 m
Kapacita 12 osob

od 40 €

Apartmán Studio M&N Baržić

Vis - Vis

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

od 50 €

Apartmány Ana & Mia

Vis - Vis

Od moře 400 m
Kapacita 4 osob

od 68 €

Apartmán Selak

Vis - Vis

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

od 100 €

Apartmány Mirja

Vis - Vis

Od moře 50 m
Kapacita 6 osob

od 49 €

Apartmány Utrobičić ( Vis - Vis)

Vítejte na našem krásném ostrově, kde je příroda téměř nedotčená a moře je křišťálově čisté. Apartmány se nacházejí na jižní straně ostrova Vis, u Milny, asi 8 km od města Vis. Místo je skvělé pro dovolenou, žádný hluk. Moře je 40 m od domu. Apartmány jsou čisté a pěkně uspořádané. Ložní prádlo a ručníky jsou v bytě. Apartmány mají vlastní vchod, parkovací místo a gril ..

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Utrobičić

Od moře 40 m
Kapacita 9 osob

Cena od 75 €

8 recenzí - 5/5
Apartmány Lac - House Rak - Vis ( Vis - Vis)

Dům Rak se nachází 80 metrů od moře a má 4 apartmány, každý se samostatným vchodem a hlídaným parkovacím místem. Před domem je společná zahrada s grilem a velkým jídelním stolem a venkovní vyhřívanou sprchou. Všechny apartmány jsou klimatizované, mají terasu a vlastní pračku.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Lac - House Rak - Vis

Od moře 80 m
Kapacita 16 osob

Cena od 70 €

5 recenzí - 5/5
Apartmány Lac - House Riba - Vis ( Vis - Vis)

Dům Riba se nachází 100 metrů od moře a má 4 apartmány, každý s vlastním vchodem a hlídaným parkovacím místem. Apartmány v prvním patře mají balkon s výhledem na moře a apartmány v přízemí mají prostorný soukromý dvůr. Všechny apartmány jsou klimatizované, mají pračku a myčku a společný gril.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Lac - House Riba - Vis

Od moře 100 m
Kapacita 16 osob

Cena od 85 €

4 recenzí - 5/5
Apartmány Lac - House More - Vis ( Vis - Vis)

Dům More se nachází 120 metrů od moře a má 4 apartmány, každý s vlastním vchodem a parkovacím místem. Apartmány v prvním patře mají terasu a balkon s výhledem na moře, zatímco apartmány v přízemí mají vlastní prostorné dvory. Všechny apartmány jsou klimatizované, mají pračku a společný gril.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Lac - House More - Vis

Od moře 100 m
Kapacita 16 osob

Cena od 85 €

Rekreační dům Rest House Stiniva ( Vis - Vis)

Tento krásný prázdninový dům se nachází na jižní straně ostrova Vis, v Marinje Zemlje, 8 km od města Vis a 12 km od města Komiža, přímo nad Stinivou, jednou z nejkrásnějších pláží na světě, 15 minut chůze. Nedaleko jsou pláže Mala Travna, Smričevica, Srebrena. Parkování je soukromé a bezplatné, stejně jako wi-fi. Dům má venkovní vyhřívaný bazén a prostorný dvůr se samostatným místem na slunění. V přízemí se nachází kuchyňská linka s veškerým vybavením, obývací pokoj, koupelna a ložnice a v prvním patře (podkroví) jsou 3 ložnice s koupelnou. Skvělá lokalita pro vaši bezpečnou dovolenou v klidu a pohodě. Užijte si odpočinek a venkovní vyhřívaný bazén, prostorné nádvoří se samostatným prostorem na opalování. Dům je v řadě tří, se samostatným vchodem a oplocenou terasou.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Rest House Stiniva

Od moře 1 km
Kapacita 7 osob

Cena od 200 €

Apartmány Damir ( Vis - Vis)

Dům se nachází v krásné zahradě obklopené borovicemi, s hlídaným parkovištěm. Dům se skládá ze 3 apartmánů. Je to část ostrova s nejkrásnějšími plážemi: písečné a kamenité pláže. Příroda je téměř nedotčená, což je jedna z největších atrakcí ostrova. Na okolních kopcích jsou četné stezky pro procházky s nezapomenutelným výhledem, které sahají až na ostrov Palagruža, Hvar, Lastovo atd.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Damir

Od moře 700 m
Kapacita 14 osob

Cena od 80 €

Apartmány Dis ( Vis - Vis)

Jsme rádi, aby zavedly soukromé ubytování v našem rodinném domě, který se nachází v centru města Vis. V nově postaveném domě je vám k dispozici bytě ne. 3 a 4, číslo pokoje. 1 a no. 2. Všechny ubytovací jednotky v tomto domě má svůj vlastní vchod, vlastní koupelnu, klimatizaci a jsou vybaveny moderním a pohodlným (Wi-Fi, TV ...). Tyto apartmány jsou umístěny v centru města Vis, v blízkosti přístavu, a proto je naše ubytování vhodné pro hosty, kteří přijedou bez vozidla. Nejbližší veřejná pláž je pouhých 200-metrů, a všechny městské vybavení, jako jsou obchody, banka, pošta, restaurace, atd, jsou na dosah ruky, a tak se pobyt na ostrově Vis, pohodlnější a mnohem uvolněnější , Veškeré informace lze nalézt na našich webových stránkách www.accommodation-dis.com

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Dis

Od moře 50 m
Kapacita 13 osob

Cena od 38 €

Apartmány Carmen ( Vis - Vis)

Apartmány Carmen se nacházejí 30 m od moře a malého přístavu v obci Rukavac na ostrově Vis a skládají se ze 3 ubytovacích jednotek různých velikostí - pro 2 až 6 osob (jednotlivě). Apartmány jsou plně vybavené, každý se samostatným balkonem a terasou s výhledem na moře, samostatnými vchody, zahradou a hlídaným parkováním. Nejbližší pláže jsou jen pár minut chůze od apartmánů. Pokud chcete strávit svou dovolenou na ostrově Vis a užít si svou dovolenou daleko od shonu měst, Carmen Apartments je tím pravým místem pro vás. Rádi vás uvidíme, jak si vyberete naše apartmány pro svou dovolenou na zelené a modré ostrově Vis na chorvatském Jadranu. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Carmen

Od moře 30 m
Kapacita 14 osob

Cena od 45 €

Apartmány Vila Ruža ( Vis - Vis)

Dům se nachází na jihovýchodní straně ostrova na pozemku 1200 m2. K dispozici jsou tři apartmány (každý o velikosti 50 m2) se samostatnými vchody a terasami. Dům má přírodní pláž, která je jen 15 m od domu s lehátky a slunečníky. Dům je zalitý sluncem a bylinkovým prostředím. Kromě domu je parkoviště a gril, zdarma k použití hostů.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Vila Ruža

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

Cena od 100 €

Apartmány Karuza ( Vis - Vis)

Karuza Apartmány se nacházejí v krásném kamenném domě v Rukavac. Dům se nachází přímo u moře, na malém poloostrově jen pár kroků. Tato nemovitost má vlastní parkoviště a ohniště, které je k dispozici pro hosty. K dispozici jsou čtyři byty, dva studio apartmány a dvě velké dvě ložnice a tři ložnice. Jsou zde k dispozici dvě restaurace, supermarket 2 km daleko a Vis 10 km. Docela blízko k ostrůvku Ravnik kde slavný zelené jeskyně a ostrov Budihovac a spousta krásných nedotčených pláží, kde můžete najít klid ve stínu borovic. Hostitelé mají své vlastní vinice a olivové háje, takže si můžete vyzkoušet víno, brandy, olivový olej, solené ančovičky, nakládané kapary a spoustu místních a domorodých produktů.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Karuza

Od moře 10 m
Kapacita 17 osob

Cena od 40 €

1 recenzí - 5/5
Apartmán Bilinović ( Vis - Vis)

Krásně zdobené, komfortní třípokojový byt s výhledem na moře a velkou terasou.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Bilinović

Od moře 200 m
Kapacita 4 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Kuljiš ( Vis - Vis)

Apartmány Kuljiš Vám nabízí čtyři studiové apartmány. Nachází se v klidné oblasti Vis, která se nazývá Kut. Kamenné domy a úzké uličky vytvářejí klidnou a pohodovou atmosféru malého města. Všechny čtyři apartmány mají výhled na moře. Dva menší apartmány (30 m2) se nacházejí ve druhém patře a mají samostatný balkon. Dva větší apartmány (35 m2) umístěné v prvním patře se samostatnou terasou. Terasy a balkony jsou chráněny před sluncem vinnou révou. Všechny apartmány mají vlastní kuchyňku a prostornou koupelnu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Kuljiš

Od moře 150 m
Kapacita 8 osob

Cena od 60 €

Apartmány Kut ( Vis - Vis)

Užijte si krásný výhled na celou zátoku Vis v nábřežní byt se nachází v krásné staré části města Vis! Byt se nachází jen pár metrů od moře, v krásném starém kamenném domě, postavený v tradičním dalmatském stylu, ve staré části města Vis s názvem Kut. V bytě o velikosti cca 54 m2 a nachází se v první řadě k moři. Byt je určen pro maximálně 6 osob, se nachází v prvním patře domu. To má 2 ložnice, 1 jídelnu / obývací pokoj, 1 kuchyň a 1 koupelna. Jedna ložnice je jedna manželská postel a další ložnice se dvěma samostatnými lůžky. V obývacím pokoji je gauč na spaní pro 2 osoby. Klimatizace pro celý byt je v obývacím pokoji, topení stejně. Obývací pokoj / jídelna je propojená s kuchyní. Kuchyň je vybavena lednicí, mraznička, plynový sporák, trouba, kávovar, toustovač a veškeré potřebné kuchyňské náčiní. V koupelně je sprchový kout a pračku. Sat-TV v obývacím pokoji. K dispozici je také jeden velký stůl pro 6 osob v jídelně. Všechny pokoje v bytě mají okna s výhledem na moře a celý záliv Vis! Prostorný zdarma (veřejné) parkoviště se nachází 300 metrů od bytu

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Kut

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

Cena od 35 €

Apartmán Romandic ( Vis - Vis)

Vážení hosté, je nám potěšením představit vám rodinné ubytování v soukromí Romandic na ostrově Vis. Romandský apartmán se nachází ve zrekonstruovaném kamenném domě v části města Vis zvané Kut. Tato část města, známá svými restauracemi a bary, vás okouzlí malebnými, zúženými uličkami a typickými dalmatskými kamennými domy. Rodinný prázdninový dům Romandic se nachází přímo u krásného nábřeží a obchody jsou také na dosah ruky. Pár minut od domu je veřejné parkoviště, kde, pokud přijedete autem, můžete zaparkovat své vozidlo. Nejbližší oblázková pláž je v docházkové vzdálenosti a snadno dojdete do centra města Vis, kam dojdete za 15 minut u moře. Najdete zde veškeré vymoženosti města a turistického vybavení. Rodinný apartmán Romandic je pro čtyři osoby sestávající ze dvou ložnic, kuchyně s jídelním koutem, koupelny a terasy. Byt je prostorný a pohodlný, vybavený klimatizací a všemi dalšími vymoženostmi. Poloha domu a pohodlné ubytování Vám zaručí příjemnou a odpočinkovou dovolenou na krásném ostrově Vis. Parkoviště je cca 100 metrů od domu. Vzdálenost od restaurací – 10 m Vzdálenost od moře – 20 m Vzdálenost od obchodu – 10 m Vzdálenost od pláže – 500 m Je nám potěšením přivítat vás v našem domě, rodina Romandic

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Romandic

Od moře 20 m
Kapacita 2 osob

Cena od 55 €

Apartmány Diadora ( Vis - Vis)

Vážení hosté, Jsme rádi, představit vám Diadora bytů, který se nachází ve středu ostrova a města Vis, ze středu dost daleko, takže můžete slyšet pouze cvrlikání cvrčků, ale dost blízko na všechny turistické atrakce ( restaurace, obchody, pošta, banka, nemocnice), které jsou na dosah, pouhých 200 metrů od přístavu. Tyto staré kamenné domy Interiér byl kompletně zrekonstruován. Pro vaši dovolenou nabízíme na vás dvou apartmánech. Apartmány jsou nově vybaveny, s klimatizací, TV se satelitním příjmem, a to i ručníky pro sprchu, tekuté mýdlo, toaletní papír, vysoušeč vlasů. Skládají se z kuchyně, jídelna s pohovkou, ložnice, koupelna a balkon.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Diadora

Od moře 250 m
Kapacita 7 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Maslina ( Vis - Vis)

Nově vybudované apartmány Maslina jsou umístěny v zátoce Rukavac, 10 km od města Vis, v rodinném domě v prvním patře. Jeho velikost je 60 m2 a její vybavena moderní kuchyň, jídelna, obývací pokoj, který je také ložnice pro 2 osoby a koupelnu, která obsahuje WC, sprchový kout a pračku. Byty zahrnuje krytá terasa (20 m2). parkování je zajištěno mimo byt.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Maslina

Od moře 200 m
Kapacita 7 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Roki ( Vis - Vis)

Byt Roki se nachází jen sto metrů od trajektového přístavu a města a 5 minut chůze od nejbližší pláže. Klimatizované, s terasou a balkonem s výhledem na moře. Pořádáme všechny druhy cest (auto, loď ...) nejatraktivnějších lokalitách na ostrově. Nabízíme možnost pronájmu auta, koloběžky, kola, čluny, kajaky.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Roki

Od moře 20 m
Kapacita 3 osob

Cena od 40 €

Apartmán Pisac ( Vis - Vis)

Máme potěšení představit si rodinné apartmány Pisac, které se nacházejí v rodinném domě na ostrově Vis. Dům se nachází v části města Vis, nazývané Kut, proslulé svými restauracemi a hospůdkami. Tato část města vás okouzlí malebnými, úzkými uličkami, starými kamennými domy a krásnou nábřeží, odkud si můžete vychutnat jedinečnou panorama města Vis. Ubytování v apartmánech Pisac je ideální pro ty, kteří mají rádi klid a daleko od hluku a davy, ale přesto s městskými zařízeními v dosahu. Nejbližší oblázková pláž je v pěší vzdálenosti, asi 200 metrů od domu, což přispěje k Vašemu pohodlí a pohodlí. Rodina Pisac nabízí tři komfortní a prostorné apartmány. Dvě apartmány o stejné velikosti a kapacitě se nacházejí v horním patře rodinného domu a třetí byt je v nově postavené samostatné budově. Všechny apartmány mají kuchyň, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, dvoulůžkový pokoj a koupelnu. První dva apartmány mají balkon s výhledem na Kut a třetí apartmán má terasu s terasou. Každý apartmán má vlastní vchod.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Pisac

Od moře 50 m
Kapacita 12 osob

Cena od 40 €

Apartmán Studio M&N Baržić ( Vis - Vis)

Nabízíme pronájem garsonky pro čtyři osoby v centru Visu. Máte k dispozici kuchyň (sklokeramická deska, trouba, lednice...), dvě postele 160x200 (manželská postel, rozkládací pohovka), klimatizaci, televizi... Studio se nachází u moře, pár schodů nahoru a můžete už plavat. Večer oknem studia můžete sledovat film v letním kině. Vše ostatní je poblíž (bar, zmrzlina, obchod,...) Vítejte.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Studio M&N Baržić

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

Cena od 50 €

Apartmány Ana & Mia ( Vis - Vis)

Studiové apartmány Ana & Mia se nacházejí v centru Visu, hned přes park a na začátku hlavní ulice. Dostupnost veškerého vybavení a blízkost trajektu je největší výhodou našich ubytovacích jednotek. Na vrcholu sezóny je možný zvýšený hluk, protože ubytování se nachází v centru, ale naši současní hosté hodnotí ubytování jako příjemné a dobře odhlučněné. Na hlavní městskou pláž se pěšky dostanete asi za 10 minut. Parkování je možné v blízkosti bytu. Nabízíme 2 studio apartmány, každý je přizpůsoben pro ubytování 2 osob. Naši hosté obvykle tráví aktivní dovolenou a jsou často konzultováni ohledně výletů po ostrově, což je možné vzhledem k blízkosti a dostupnosti všech nabízených zařízení (cestovní kanceláře, bankomat, pošta, WiFi zdarma). Na recepci před vstupem do apartmánů je k dispozici ceník služeb, domovní řád a všechna ochranná opatření proti COVID. Studia nabízí ubytování s posezením a bezplatným Wi-Fi. Každý studiový apartmán má klimatizaci, plně vybavenou kuchyň s jídelním koutem, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu se sprchou a fénem. Hosté mohou využívat mikrovlnnou troubu, lednici, varnou desku, toustovač a rychlovarnou konvici.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Ana & Mia

Od moře 400 m
Kapacita 4 osob

Cena od 68 €

Apartmán Selak ( Vis - Vis)

Apartmán pro 4 osoby: dvě ložnice, kuchyně, velký obývací pokoj, koupelna s WC, terasa (60 m2, orientace na jih). Byt má krásný výhled na moře.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Selak

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

Cena od 100 €

Apartmány Mirja ( Vis - Vis)

Ubytování se nachází u moře; skládá se ze dvou apartmánů (47 m2 a 45 m2 vnitřního prostoru) s protilehlými/samostatnými soukromými vchody a jednoho samostatného rodinného domu 5 m od moře (50 m2 vnitřního prostoru). Apartmány mají oplocené a kryté terasy (2x18m2) s výhledem na moře a soukromé zahrady (2x45m2) vedle každého apartmánu a vchodů. Samostatně stojící dům (50m2), 5m od moře, má terasu 60m2, zahradu 140m2, venkovní sprchu, gril. Každá ubytovací jednotka je vybavena: klimatizací, neomezeným Wi-Fi internetem, LCD TV a dvěma lehátky na každé terase. Ubytování se nachází na jižní straně ostrova Vis, kde je moře nejteplejší; Vis je ostrov s nejvíce slunečnými dny na Jadranu. V blízkosti ubytování jsou také známé pláže/zátoky: Srebrena, Dimond Beach/Tepluš (teplé moře), Zaglav, Zelena špilja, a dlouhé skalnaté pobřeží na otevřeném moři (nudismus/Bili bok, soukromí). K dispozici je soukromé parkoviště.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Mirja

Od moře 50 m
Kapacita 6 osob

Cena od 49 €

Turistický průvodce - Vis - Vis

Vis - Vis  - Erb Vis je město a sídlo obce na ostrově Vis v Jaderském moři v jižním Chorvatsku. Jeho populace je téměř 2000 obyvatel a administrativně patří do Split-Dalmácie kraji. To se nachází v poměrně velké a chráněné zátoce Sveti Juraj, na severovýchodní straně ostrova s výhledem na ostrov Hvar a dalmatské pevnině. Klima ostrova Vis je velmi příznivá s dlouhým zalíbit horká léta a velmi mírnými zimami a je jedním z nejteplejších částí celé Chorvatské republiky. Takové příznivé klima podporuje bujný růst tropických a středomořské rostliny, včetně palem, rohovník, olivy, hrozny a citrony. Vzhledem ke své velmi zachovalé přírodě, celý ostrov Vis je určen jako jedna z deseti nejvíce ekologicky zachovalou středozemní ostrov Světová organizace pro ochranu životního prostředí. Do poloviny dvacátého století, hlavními zdroji příjmů obyvatel města Vis byly vinice a výroba vína. V posledních letech, cestovního ruchu a turistické ubytování v soukromých domech rodinných berou vedoucí roli v příjmech místních obyvatel. Ve městě si hosté mohou zapojit do různých sportovních aktivit nebo si odpočinout na jedné z mnoha pláží. Prirovo je nejoblíbenější pláž v městečku Vis, a rozprostírá podél promenády na severním pobřeží poloostrova, který je také nazýván Prirovo. To je důležité zejména sportovní a rekreační centrum se čtyřmi tenisovými kurty, basketbal a fotbal. K dispozici je také plachtění, kriket a paragliding klubu. Mimo město je možné se potápět v doprovodu profesionální potápěče ve dvou potápěčských center, pěší turistice nebo jezdit na kole. Doporučujeme také návštěvu kvalitních místních restaurací, kde můžete ochutnat gastronomické speciality: domácí chléb nebo sardinky na rožni. Návštěva města Vis a zažít prvotního krásy jedné z nejvíce autentické a nejlépe dochovaných ostrovů na Jadranu. Soukromé ubytování v městečku Vis na ostrově Vis. Skvělá nabídka rozpočtových apartmány a pokoje v soukromých rodinných domech. Vítejte ve městě Vis na ostrově Vis!

Vis - Vis Předpověď počasí